Od stredy 04.10.2017 do nedele 08.10.2017 mužstvá MŠK Snežnica odohrali až 5 súťažných zápasov. Príliš sa nám však nedarilo.

04.10.2017 U-11 MŠK Kysucké Nové Mesto: MŠK Snežnica 7:2 – góly- J. Labuda, R. Tomáš

V stredu si v Kysuckom Novom Meste pripísali na svoje konto ďalšiu prehru prípravkári.

05.10.2017 U-15 MŠK Snežnica: TJ Slovan Klokočov 0:3 (0:2)

Vo štvrtok sa nedarilo na domácej tráve starším žiakom s Klokočovom. Prvý polčas sme prespali a v druhom polčase sa od nás odvrátilo šťastie, pretože viacero šancí sme nepremenili. S týmto súperom sme však mali bodovať.

06.10.2017 U-19 MŠK Snežnica: FK Polom Raková 1:2 (1:1), gól- Záň

V piatkovej dohrávke dorastenci privítali Rakovú, s ktorou sme držali krok najmä prvý polčas. V druhom polčase hostia postupne preberali iniciatívu, do gólu v 75. minúte však našu bránu neohrozili. V závere sme dohrávali desiati, vyrovnať sa nám nepodarilo. Blízko k tomu bol J. Kmecz. Na konci mali šance hostia. Stav sa však už nezmenil. Raková bola o ten gólik lepšia….

22196248_1936808086579390_5628418221498411436_n

22195470_1936808286579370_7233161352652911936_n

07.10.2017 U-19 MŠK Snežnica: OŠK Rudina 5:3 (4:0), góly- Minárik, Záň, Horvát, Muzika, Mravec

V sobotu, ani nie 24 hodín po piatkovom zápase dorastenci nastúpili na ďalší zápas. Tentokrát sme privítali odpočinutú Rudinu, ktorá si so súhlasom ŠTK svoju piatkovú dohrávku odložila.. V prvom polčase sme dali našťastie 4 góly a hneď v úvode 2. polčasu sme zvýšili na 5:0, potom nám však rapídne dochádzali sily a hostia znížili až na rozdiel dvoch gólov. Dvakrát nás ešte zachránila konštrukcia brány. Brvno sme nastrelili aj my. V druhom polčase sme, ale naše šance už nepremieňali. Pre nás veľmi dôležité víťazstvo do ďalších bojov.

U19 Snežnica-Rudina

22221844_1937281956532003_1601312922061161794_n

08.10.2017 U-15 MŠK Snežnica: ŠK Čierne 1:9 (0:4), gól-Šmehýl

V nedeľu náročný zápasový týždeň ukončili starší žiaci zápasom s favorizovaným Ćiernym. Náš omladený tým sa snažil, ale na lepšieho súpera to nestačilo.