Snežnica je síce malá obec, ale pre šport sú v našej obci vytvorené výborné podmienky.
V zimnom a prechodnom období využívajú naše najmenšie nádeje telocvičňu ZŠ Snežnica.

telocvičňa

U -9 v telocvični

tréning ml. žiakov a prípravky v telocvični , február 2015

Od roku 2012 je nášmu klubu k dispozícii aj multifunkčné ihrisko, nachádzajúce sa v priestoroch ZŠ Snežnica, ktoré je využívane k tréningom najmä keď je nestále, alebo upršané počasie.

multi 2

multifunkčné

Od jari do jesene sa naše žiacke mužstvá pripravujú v tréningovom procese, ktorý prebieha na Obecnom štadióne v Snežnici. Na tomto futbalovom štadióne, ktorý sa nachádza v prekrásnom prírodnom prostredí pod kopcom Veľký Vreteň hrávame aj domáce súťažné a prípravné zápasy. Na štadióne máme k dispozícii svoju šatňu ako i celé sociálne a hygienické zázemie.

Obecný štadión Snežnica