Ani tento víkend sa nám nedarilo, nestrelili sme ani jeden gól!

U-19 ŠK Čierne: MŠK Snežnica 7:0(4:0),

Zostava: Voštenák,  Mravec,Horvát, D. Paperňák, Muzika, Čižmárik, P. Paperňák, Minárik,Ukrop( Pokrívka), Kmecz (Kľučiarik), Záň,

Do Čierneho sme vycestovali s úmyslom bodovať. Predzápasové plány však dostali trhliny ešte pred výkopom, keď chýbali až traja hráči, s ktorými sme počítali. Chýbal aj dlhodobo zranený Mihálik a  so zranením nastúpil na zápas J. Kmecz. Domáci od začiatku šli za víťazstvom. Odolávali sme prvých 20 minút a potom sme inkasovali do polčasu 4 góly. Cez polčas sme chceli aspoň skorigovať, ale hneď v prvých 10 minútach druhého dejstva sme dostali ďalšie góly a bolo po zápase. Domáci vyhrali dominantným spôsobom. Na lavičke mali až 7 náhradníkov. My sme nepremenili niekoľko vyložených šancí, dvakrát sme triafali brvno.

P1020514P1020517P1020520P1020521

 

U-15 Śtart Dunajov: MŠK Snežnica 3:0 (0.0)

Zostava: Caltík,Bajánek, T. Moravec, L. Moravec,  Hruška, Śmehyl, Hrnko ( Tomáš), Ondrášek, Ćižmárik, Belanec, Pet. Labuda

 

Bodovať chceli aj starší žiaci, ale ani im sa to nepodarilo. Hoci sa snažili, nedali ani jeden gól. Po bezgólovom prvom polčase sme nedali niekoľko tutoviek, čo domáci tvrdo potrestali a zaslúžene sa tešili z prvého víťazstva. Smutné, že ho dosiahli proti nášmu mužstvu……..

Pridaj komentár