Poslednými  zápasmi skončila jesenná časť sezóny. Viac sa darilo našim dorastencom, ktorí porazili Lodno. Starší žiaci zostali bez víťazstva.

U-19 MŠK Snežnica: FK Lodno 5:2 (2:2), góly- Mravec 3, Muzika(11m),P. Paperňák

Zostava: Voštenák, Horvát, Kukučík, Čižmárik, Muzika, P. Paperňák(Kľučiarik), D. Paperňák, Záň, Mravec, Kmecz, Ukrop(Minárik)

V poslednom jesennom zápase sme veľmi chceli zvíťaziť. Úvod zápasu sme však opäť prespali. Po dvoch nie príliš vydarených zákrokoch nášho gólmana sme dostali dva góly. Na prvý sme hneď odpovedali po ruke hosťujúceho hráča zo značky pokutového kopu. Na druhý zásah vzápätí odpovedal Mravec. V úvodných desiatich minútach teda padli až štyri góly. Do polčasu sme už gól nevideli, aj keď hostia si vypracovali niekoľko šancí. Tentoraz nás však Paťo Voštenák podržal. Postupne sme sa aktívnejším hosťom vyrovnali a aj my sme sa dostali do šancí. V úvode druhého polčasu sme sa ujali vedenia po zásahu Mira Mravca. Hostia však naďalej boli aktívní a miestami nás pritlačili pred naše pokutové územie. Potom opäť hostia zahrali rukou, Muzika však druhý pokutový kop nepremenil. O malú chvíľu čistú tutovku nepremenil Mravec.Aktívny bol Kmecz, ktorý robil hosťom problémy. Pokoj na naše kopačky však priniesol parádny gól P. Paperňáka. V závere na konečných 5:2 upravil Mravec, ktorý zavŕšil svoj hatrick. Hostia hrali až do konca. Víťazstvo sme si už udržali. Víťazstvo je zaslúžené, ale pre hosti azda dosť kruté, lebo tiež predviedli veľa akcií a boli nebezpeční.

IMG_20171021_135828217 IMG_20171021_142923151 IMG_20171021_142958910 IMG_20171021_155006578_BURST000_COVER_TOP

 

U-15 MŠK Snežnica: Slovan Skalité 0:10 (0:3)

Zostava: Caltík, Bajánek, Tomáš, Belanec, Hrnko, Čižmárik, Labuda, L. Moravec, T. Moravec, Ševčík, Kopas

 

Naši starší žiaci sa s nevydarenou jeseňou rozlúčili prehrou so Skalitým. Chlapci sa opäť snažili, ale v zostave keď väčšina mužstva je vekovo z kategórie mladších žiakov a dokonca prípravky, nemáme proti súperom šancu. Ako tak sme so súperom držali krok v prvom polčase. V druhom dejstve to však už bola jednoznačná záležitosť hostí…..

Pridaj komentár