Presne pred 50- timi rokmi sa v Snežnici narodil Milan Hlavatý– starosta obce Snežnica a náš kamarát!

 

Milan je síce aktuálne starosta obce, my ho však dlhé roky poznáme predovšetkým ako kamaráta a  futbalistu. Pre snežnický futbal urobil veľa nielen ako hráč, ale aj ako funkcionár a robí preň veľa aj ako starosta obce.

Dnes je ten deň keď sa dožíva významného jubilea, preto aj my sa chceme pripojiť k zástupu gratulantov.

Tak teda Milan, v mene MŠK Snežnica a všetkých futbalistov a fanúšikov Ti v tento významný deň prajeme  pevné zdravie, veľa úspechov v pracovnom živote, ale hlavne pohodový a krásny život v kruhu najbližších.

Veríme, že šport a osobitne futbal aj naďalej zostane Tvojou srdcovou záležitosťou.

Milan, gratulujeme k 50-tke!!!

milan P1030847 P1030842 milan 3 milan 4 milan 2

Pridaj komentár