Pred Veľkonočnými sviatkami sme ukončili zimnú prípravu.

Presunuli sme sa z telocvične konečne von. Posledný prípravný zápas v hale odohrala naša prípravka U-11 s Kysuckým Novým Mestom minulý týždeň. Tento týždeň čakajú starších žiakov 2 prípravné zápasy vo Hôrkach a v Nededzi. Dorastenci budú hrať v nedeľu v Kotešovej.

Ako prvé mužstvo začne súťaž práve mužstvo starších žiakov, ktoré v sobotu 9.4. 2016 privíta suverénneho lídra IV. ligy- ŠK Javorník Makov. Ďalší týždeň začnú súťažné zápolenia aj mladší žiaci, ktorí privítajú Oščadnicu a 24.4. 2016 sa do súťaže zapoja aj dorastenci v domácom zápase s Korňou.

Počas zimy sa zúčastnili dorastenci na halovom turnaji v Čadci. Naša U 11, 12 štartovala na nami organizovanom turnaji Snehuliak 2016. Odohrali sme aj po dva zápasy s mužstvami Radole, z toho po jednom sa hrali na umelej tráve v Závodí.

Veríme teda, že chalani sa pripravovali v zime poctivo. Preveria ich koniec koncov súťažné zápasy.

Všetci sa už tešíme na jarnú časť sezóny, ktorá bude okrem súťažných zápasov obohatená aj účasťou viacerých našich mužstiev na rôznych turnajoch. Dva z turnajov z klasickej série Snežnica cup bude organizovať aj náš klub v máji, resp. v júni.

Všetkým držíme palce.

P1000129
U 11,12 na turnaji Snehuliak 2015
u 15 v radoli
U 15 počas prípravného zápasu v Radoli
najmladší prípravkári
najmladší prípravkári

 

Pridaj komentár