U-19 MŠK Snežnica: FK Lodno 3:5

U-15 ŠK Čierne: MŠK Snežnica 3:3

U-13  ŠK Čierne: MŠK Snežnica 2:2

U-19 MŠK Snežnica: FK Lodno 3:5(2:3), góly – Kopas 2, Kmecz

Len ťažko sa píše komentár k tomuto zápasu. Lodno nebolo mužstvo, ktoré by si malo od nás odniesť tri body. Stačilo sa na zápas riadne pripraviť. Naši však predviedli najslabší výkon sezóny. Hoci sme viedli, hostia v prvom polčase troma gólmi išli do vedenia. Naša obrana kopila chybu na chybu, vpredu sme boli nedôrazní. Sklamali najmä hráči, ktorí doteraz boli ťahúňmi. V druhom polčase sa už na našu hru ako tak dalo pozerať, vyrovnali sme a chalanom nie je možné uprieť snahu o víťazstvo.  Lodno však dvoma gólmi strhlo víťazstvo na svoju stranu. To čo sme zápasu dali my, to nám samotný zápas vrátil. Sklamanie, veľké sklamanie!!! Jediné pozitívum zápasu bolo to, že oslávenec Kubo Kopas svoju plnoletosť oslávil dvoma gólmi. Na budúcu sobotu dohráme sezónu zápasom v Rudine.

p1010324

p1010326

p1010328

p1010330 p1010333

 

U-15 ŠK Čierne: MŠK Snežnica 3:3(0:1), góly- Lazar 2, Mravec

 

Do zápasu sme vstúpili dobre. Hra bola viac na našich kopačkách a vypracovali sme si aj šance.Do vedenia sme šli po góle Matúša Lazara. Do polčasu sa na skóre už nič nezmenilo. Hneď v úvode druhého polčasu sme však inkasovali. Potom opäť Lazar skóroval. Vedenie však dlho nevydržalo a domáci  z nášho pohľadu smolným gólom vyrovnali.  Nevzdávali sme sa a opäť sme strelili gól. Tentoraz sa presadil Miro Mravec. Keď už sme si mysleli, že si pripíšeme tretie víťazstvo, domáci vyrovnali 4 minúty pred koncom na konečných 3:3. Hoci sme vždy v zápase viedli, nepodarilo sa nám bodovať naplno. Mužstvo však hralo dobre, za čo chlapcov chválime.

 

U-13 ŠK Čierne: MŠK Snežnica 2:2(1:1), góly- Ćižmárik 2

Zostava: Bajánek, Hruška J., Belanec, Caltík, Labuda Pe., Čižmárik, Bohušík, Duban, Hruška A., Tomáš, Ševčík
      Začiatok duelu bol veľmi chaotický, domáci najskôr nevedeli či vôbec nastúpia kvôli malému počtu hráčov a keď sa konečne nazbierali, tak prišli s tým, že sa zápas odohrá na vedľajšom, veľmi malom ihrisku. Pre našich chlapcov to bola určite nevýhoda, niesu zvyknutý na taký prehustený priestor a na toľko tvrdých stretov, ktorých im domáci uštedrili viac než dosť.
      Napriek všetkému sme v prvom polčase boli lepším mužstvom čo potvrdil Čižmárik z priameho kopu a zaslúžene sme viedli. Väčšina duelu sa odohrávala v strede hracej plochy, bolo to skôr také pretláčanie sa pre nedostatok miesta. Dve minúty pred koncom prvého polčasu domáci využili jednu z mala chýb v našej obrane a bolo vyrovnané.
      Obraz hry v druhom polčase sa vôbec nezmenil. Naši chlapci sa snažili kombinovať ale chýbal priestor. Keď už sme si mysleli, že sa na výsledku nič nezmení, päť minút pred koncom domáci zahrávali rohový kop a po ňom si Ševčík strelil vlastný gól. Následne sme vrhli zbytky síl do útočenia a do snahy o vyrovnanie. V posledných sekundách zápasu sme zahrávali priamy kop a Čižmárik opäť skóroval aj vďaka dobrému cloneniu ostatných hráčov pred brankárom.  Z Čierného si tak vezieme určite zaslúžený bodík.

Pridaj komentár