01.10.2016 U-19 ŠK Javorník Makov:MŠK Snežnica 4:3(2:2), góly- Kopas 2, Beňadik

Zostava: Voštenák, Ševčík, F. Horvát, Majtán, M. Mravec, M. Horvát, Kopas, Čižmárik(73. min. L .Mravec),   Muzika, Beňadik, Jaššo- tréner M. Ukrop

U vedúceho mužstva tabuľky sme chceli bodovať. V úvode však domáci boli aktívnejší a ujali sa aj vedenia. Nám sa však našťastie podarilo rýchlo vyrovnať. Z veľkej vzdialenosti sa po chybe domáceho gólmana z priameho kopu presadil T. Beňadik. Domáci potom stupňovali svoj tlak a rýchle prihrávky za chrbát našej obrany nám robili problémy.  Makov dal aj druhý gól a v druhej polovici prvého polčasu nám domáci poriadne podkurovali. Paťo Voštenák v bráne vytiahol niekoľko skvelých zákrokov. Doslova loptu vyťahoval v hodine dvanástej z bránkovej čiary. Z čiary dvakrát loptu vyhlavičkovala, resp. vykopla aj naša obrana. Paradoxne v čase najväčšieho tlaku domácich ušiel na ľavej strane Kubo Kopas a do kabín sa išlo za nerozhodného stavu. Cez polčas sme si rozobrali naše chyby a v druhej časti hry sme chceli udržať domácich na distanc. Vstup do druhého dejstva sa nám však vôbec nevydaril. Po nedôraznej hre šli už po piatich minútach Makovčania do dvojgólového vedenia. Zdalo sa, že naši majú toho dosť a keďže domáci hrali dôraznejšie a rýchlejšie, obávali sme sa ďalších gólov v našej sieti. To sa našťastie nestalo a postupne sme vpredu šli do viacerých šancí my. Vo výborných príležitostiach sa však postupne nepresadili Kubo Kopas(2krát), Tomáš Beňadik a ani Miro Mravec s Majom Muzikom. Domáci si vypracovali ešte dve šance, gól nám však už nedali. Naopak  vzadu začali kopiť chyby, my sme to však využili len na skorigovanie výsledku. Na vyrovnanie nám už nezostal čas. Škoda, lebo keď sme dokázali ustáť tlak domácich zo záveru 1. polčsu, mohli sme kľudne bodovať. V budúcom zápase by sa do zostavy mali vrátiť aj chýbajúci hráči.

p1010308 p1010311 p1010312 p1010317

Pridaj komentár