U-15  MŠK Snežnica : Štart Dunajov 6:1 (2:1)

U-13 Slovan Skalité: MŠK Snežnica 0:4 (0:1)

U-15  MŠK Snežnica : Štart Dunajov 6:1 (2:1), góly J. Kmecz 4, Paperňák, vlastný

 

Zostava: Patrik Čáko, Juraj Pokrivka (36´L. Moravec),Ukropová, T. Kmecz, Paperňák, Ukrop, Lazar, J. Kmecz, Mravec, Kopas(36´T. Moravec), M. Čižmárik,

Mali sme výborný vstup do zápasu. Už v 3. minúte sme viedli 2:0. Toto nám však uškodilo, pretože hoci sme si vypracovali veľké množstvo šancí, pri ich zakončení sme boli nekoncentrovaní. Hosťom sa navyše z ojedinelej akcie podarilo skórovať, a tak namiesto jasného polčasového vedenia svietilo na svetelnej tabuli skóre 2:1. V prestávke bolo umývanie hláv. Do druhej časti sme vstúpili so snahou čo najskôr skórovať, čo sa nám podarilo. Potom bolo len otázkou akým rozdielom zápas skončí. Napriek jednoznačnému víťazstvu nie sme spokojní so streleckou efektivitou. Keby sme premenili len polovicu vyložených šancí, skóre mohlo byť dvojciferné.

dunajov
vo výskoku Jakub Kmecz, strelec 4 gólov proti Dunajovu

U-13 ŠK Slovan Skalité: MŠK Snežnica 0:4 (0:1)

Zostava: Šmehýl, L. Moravec, T.Moravec, Pet. Labuda, Hruška, Kopas,  A. Čižmárik, Duban

 

Prvé sväté prijímanie a choroba viacerých opôr mladších žiakov, vrátane kapitána zapríčinili, že v Skalitom chlapci hrali bez možnosti striedania. Chalani, ale zápas zvládli a od začiatku do konca sme proti snaživým chlapcom Skalitého boli lepší. Škoda len, že sme nevyužili viaceré šance. Víťazstvo z ihriska súpera sa však počíta a mladší žiaci stále reálne môžu bojovať o svoj cieľ, ktorým je druhé miesto v tabuľke.

Pridaj komentár