U-19 MŠK Snežnica : Spartak Vysoká nad Kysucou 0:4 (0:3)

U-15  Kysučan Korňa : MŠK Snežnica  0:12 (0:6)

U-13 Tatran Oščadnica : MŠK Snežnica 1:4 (1:1)

Zostava: Voštenák, Muzika, F. Horvát,  Beňadik, M. Majtán, M. Horvát, L. Mravec, Chovanec,J. Majtán, Jaššo, Ševčík

Dorast nastúpil proti lídrovi súťaže, ktorý v piatkovej dohrávke spečatil svoj zaslúžený postup do IV. ligy. Kvalita bola na strane hostí, ktorí s prehľadom zápas doviedli do víťazného konca. My sme sa snažili, ale na viac sme nemali. Zaujali dobre zahrané priame kopy Tomáša Beňadika, ktorým zabránila preniknúť do siete konštrukcia brány a tiež nepremenený pokutový kop gólmana hostí v závere zápasu.

dorast1

U-15  Kysučan Korňa : MŠK Snežnica  0:12 (0:6), góly J. Kmecz 5, Mravec 3, Lazar 3, Paperňák

Zostava: Šmehýl, Juraj Pokrivka (36´T. Moravec),Ukropová, T. Kmecz, Paperňák, Ukrop, Lazar, J. Kmecz, Mravec, L. Moravec(36´S. Minárik), M. Čižmárik,

Hrali sme pekne. Predviedli sme veľké množstvo krásnych akcii a strelili sme proti súperovi, ktorého mužstvo bolo zložené aj s mladších chlapcov veľa pekných gólov. Náš brankár- Marek Šmehýl sa za celý zápas 1 krát dotkol lopty.Boj o druhé miesto v tabuľke je stále otvorený.

P1000608 P1000609 P1000610 P1000611 P1000613 P1000614 P1000615

U-13 Tatran Oščadnica: MŠK Snežnica 1:4 (1:1), góly- Kopas, Pav. Labuda 2, Minárik

Zostava: Šmehýl, L. Moravec, T.Moravec, Pet. Labuda, Hruška, Kopas,  M. Ukropová, Duban, Caltík, Bajánek, Pav. Labuda, T.Minárik, Bohušík

V tomto zápase sme boli lepší a zaslúžene sme vyhrali. V prvom polčase sa nám ešte nedarilo premieňať šance, po polčase sme našťastie trikrát skórovali. Aj mladší žiaci stále môžu bojovať o celkové druhé miesto v tabuľke. Veľa napovie už najbližší dôležitý zápas v Staškove.

DSC_0081 DSC_0085 DSC_0088 DSC_0090 DSC_0094 DSC_0099 DSC_0104 DSC_0107*Za fotky zo zápasu mladších žiakov ďakujeme Marcelovi Caltíkovi.