U-15 Tatran Oščadnica: MŠK Snežnica 1:0

Konečne sme sa zišli v kompletnom zložení, žiaľ náš súper na zápas nedorazil….

U-15 Tatran Oščadnica: MŠK Snežnica 1:0 (1:0)

Zostava: Čáko,Juraj Pokrivka,Ukropová, L. Moravec, Paperňák,  Mravec, , S. Minárik, M. Čižmárik, A. Čižmárik,( Ukrop) Kopas, Lazar

V čase zápasu sa v Snežnici konala sviatosť Birmovania, a tak nám chýbalo viacero hráčov. Zápas sme sa nesnažili preložiť, využili sme služby niektorých mladších žiakov, ktorí herne nesklamali. Domáci boli v úvode aktívnejší. Potom sme sa začali presadzovať aj my. Paťo Čáko zlikvidoval nájazd domácich a v 23. minúte sa v čistej šanci nepresadil Michal Kopas, ktorý potom nepremenil ešte jednu tutovku. Domácim sa v zápase podarilo strelecky presadiť 2 minúty pred polčasom strelou z diaľky. Druhý polčas sme hrali proti nepríjemnému vetru. Oščadničania nás zatlačili a vypracovali si 2-3 výborné šance, ktoré však nepremenili. V závere zápasu sme sa zmobilizovali, ale gól sa nám nepodarilo žial streliť. V úplnom závere bol náš hráč faulovaný v pokutovom úzení.Rozhodca , ktorý inak pískal dobre však zákrok vytiahol na hranicu 16-tky. Priamy kop poslal Mravec do múru a následne bol koniec zápasu. V plnej zostave by sme určite domácich bez väčších problémov porazili, ale na druhej strane mladší žiaci, ktorí dostali v zápase príležitosť nesklamali. Ú plnú premiéru pri starších žiakoch si odkrútil Adam Čižmárik. Po tomto kole klesli starší žiaci až na 5. miesto priebežnej tabuľky IV. ligy. Cieľ skončiť na 2. mieste však zostáva nezmenený.

P1000515 P1000516 P1000517 P1000518 P1000519 P1000520 P1000521 P1000522 P1000523 P1000524 P1000527 P1000528