U-19 Spartak Radôstka:MŠK Snežnica  9:3 (5:1)

U-15  MŠK Snežnica : FK Lodno 1:3 (0:0)

U-13 ŠK Javorník Makov: MŠK Snežnica 3:2 (1:1)

U-19 Spartak Radôstka:MŠK Snežnica 9:3 (5:1)

Zostava: Voštenák, Muzika, F. Horvát, Kukučík, Beňadik, M. Majtán, M. Horvát, L. Mravec, Chovanec,J. Majtán,

Naši dorastenci opäť mali problémy so zložením zostavy, ale napriek tomu sme hneď v úvode zápasu šli do vedenia po góle Lukáša Mravca. Domáci potom ukázali, kto je pánom na ihrisku a do polčasu nám dali 5 gólov. Po polčase pokračovala strelnica domácich. Niekoľko šancí zneškodnil Paťo Voštenák. Dva góly sa podarilo streliť aj nám a tak sa stretnutie bohaté na góly skončilo pomerom 9:3

 

U-15  MŠK Snežnica : FK Lodno 1:3 (0:0)

Zostava: Juraj Pokrivka,Ukropová, T. Kmecz, Paperňák, Ukrop, Lazar, J. Kmecz, Mravec,  J. Pokrivka, S. Minárik, M. Čižmárik,

Do brány tentoraz nastúpil Juraj Pokrívka. Prvý polčas sme boli aktívnejší, ale hostia na čele so Ševčíkom výborne bránili. Šance Kmecza a Mravca sa neujali. Na druhej strane chytil tutovku Juro v bráne. Polčas skončil bez gólov. Do druhého polčasu lepšie vstúpili hostia, naši potom pridali, ale čoraz častejšie sa začali presdzovať Lodňania. Výsledkom ich snahy boli dva góly po brejkoch. My sme výborne dvakrát vystrelili z priamych kopov. Hosťujúci gólman predviedol výborné zákroky. Iskričku nádeje nám vlial gól Mira Mravca z pokutového kopu. Následne krásnu pätičku po rohu Mravcovi vykopol z brány hosťujúci hráč. Známe , nedáš-dostaneš platilo dokonale a Lodno poistilo hneď z protiútoku víťazstvo. Remízový zápas teda nakoniec lepšie zvládlo Lodno a zaslúžene si od nás odváža 3 body.

 

U-13 ŠK Javorník Makov: MŠK Snežnica 3:2 (1:1)

Zostava: Šmehýl, L. Moravec, T. Minárik, Pet. Labuda, Pav. Labuda, Hruška, Kopas, A. Caltík, A. Čižmárik, Duban

Zápas u lídra začal kuriózne, pretože pri odchode sme v Snežnici zabudli dresy aj registračky. Kým dorazili na Makov naše dresy, prvý polčas sme odohrali v dresoch od domácich. Domáci boli futbalovejší  a ujali sa aj vedenia. My sme vyrovnali gólom Michala Kopasa. Domáci nepremenili pokutový kop, rovnako o chvíľu pochodil aj Adam Čižmárik. V úvode 2. polčasu Makovčania dali gól a stále sa tlačili pred našu bránu. V hre nás držali výborné zákroky Mareka Šmehýla v bráne a tiež slušná obranná hra. Domáci vedenie poistili aj tretím gólom. V závere sme sa druhým gólom Kopasa opäť dotiahli, ale to bolo z našej strany všetko. Makovčania vyhrali zaslúžene, aj keď cestu za víťazstvom nemali až takú jednoduchú. Naši chlapci bojovali. V oklieštenej zostave sme na viac nemali.

 

 

 

123 4 5 6 7

Pridaj komentár