16. 4.2016  U-15 MŠK Snežnica: Slovan Skalité 12:2 (4:0),17.4.2016 U-13 MŠK Snežnica: Tatran Oščadnica 2:1 (0:0)

U-15 MŠK Snežnica: Slovan Skalité 12:2 (4:0), góly- Lazar 4, J. Kmecz 3, Mravec 3, S. Minárik, Paperňák

Zostava: Šmehýl, Ukropová, T. Kmecz, Paperňák, Ukrop, Lazar, J. Kmecz, Mravec, L. Moravec, M. Čižmárik, S. Minárik

Ani do zápasu so Skalitým sme nenastúpili kompletní, dokonca chýbali ďalší traja hráči. K zraneným  brankárovi Čákovi a T. Moravcovi pribudol Pavol Labuda, ktorý bol po chorobe a dva zápasy cez víkend by len ťažko zvládol. Navyše Pokrivkovci svadbovali, takže sme hrali bez striedania. Skalité však nie je Makov, čo bolo od začiatku badať. V úvode síce hostia pohrozili, potom sme mali hru pevne v rukách. Do polčasu sme dali 4 góly a mohlo ich byť podstatne viac. Kubo Kmecz však v sobotu nepremenil snáď 6 tutoviek. Strelecky sa prebudili Matúš Lazar a Miro Mravec. Šancí sme si  vypracovali po dominantnej hre aj na tri zápasy. Chalani a dievča sa futbalom bavili a zaslúžene sme vyhrali. Hostia dali 2 góly až za stavu 9:0.

17.4.2016 U-13 MŠK Snežnica:TJ Tatran Oščadnica 2:1 (0:0), góly- Ondrášek, Pav. Labuda

Zostava: Bajánek, T. Minárik, L. Moravec, Belanec, Pet. Labuda, Pav. Labuda, A. Čižmárik, Šmehýl, Ondrášek, Śevčík, Bohušík, Tomáš

Omladení mladší žiaci narazili na húževnatého súpera. V úvode sme mali loptu viac na kopačkách, veľa akcii sme však nedotiahli do zakončenia. Postupne sa osmelili aj hostia, väčšinou strieľali z diaľky, čo Baja v bráne neohrozilo. Po prvom vyrovnanom polčase sa zdalo, že zápas rozhodne jeden gól. Našim hráčom sa ich nakoniec podarilo streliť dva, čo rozhodlo. Hoci hostia korigovali zo štandardky, viac im naša obrana dirigovaná najmä Leom Moravcom a Tobim Minárikom nedovolila. Zrodilo sa tak vydreté, ale zaslúžené víťazstvo.