24.4.2016

U-19 MŠK Snežnica : Kysučan Korňa 1:4 (1:1)

U-15 OŠK Rudina : MŠK Snežnica 0:10 (0:2)

U-13 MŠK Snežnica : Slávia Staškov 3:3 (1:0)

Cez víkend sme smútili po prehre dorastencov v domácej jarnej pemiére proti Korni, mrzí tiež remíza po výborne rozohratom zápase mladších žiakov proti Staškovu. Potešila však vysoká dvojciferná výhra starších žiakov v Rudine.

 

U-19 MŠK Snežnica : Kysučan Korňa 1:4 (1:1), gól – Beňadik

Zostava: Prášek, Muzika, F. Horvát, Kukučík, Beňadik, M. Majtán, M. Horvát, L. Mravec, Chovanec,J. Majtán

Pred zápasom sme mali problémy s poskladaním zostavy. V príprave sa zranil M. Ševčík. Jaššo je dlhodobo mimo. V týždni pred zápasom mal úraz aj brankár Patrik Voštenák. Tréner Milan Hlavatý nemohol počítať ani so staršími žiakmi, ktorí striedavo nastupujú aj za dorast. Premiéru si odkrútil Lukáš Mravec. Hoci sme celý zápas hrali oslabení, najmä v prvom polčase sme so súperom držali krok. Dokonca sme sa dostali do vedenia po góle Beňadika z pokutového kopu. Hostia však o chvíľu vyrovnali gólom z diaľky. V polčase sme držali remízu. V druhom dejstve nám však postupne ubúdali sily a súper čoraz častejšie držal loptu na kopačkách. Postupne sme tri krát kapitulovali. V závere bol vylučený hráč Korne po faule v pokutovom území. Jakub Majtán jedenástku nepremenil. Chalanom patrí pochvala za bojovnosť a trénerovi za trpezlivosť.

 

U-15 OŠK Rudina : MŠK Snežnica 0:10 (0:2), góly- Lazar 4, Mravec 3, J. Kmecz 3

Zostava: Čáko,Ukropová, T. Kmecz, Paperňák, Ukrop, Lazar, J. Kmecz, Mravec, J. Pokrivka, J. Pokrivka(S. Minárik), M. Čižmárik,

Do brány sa vrátil Paťo Čáko, čo nás všetkých potešilo. Hoci výsledok je pre nás výborný, nerodil sa  ľahko. Domáci prekvapili svojou bojovnosťou a hrou.Určite boli lepším mužstvom ako minulý týždeň Skalité. My sme však hrali od začiatku svoju hru. Nedokázali sme však premeniť ani najvyloženejšie šance. V tomto smere sa nedarilo J. Kmeczovi, J. Pokrivkovi, ktorý trafil brvno. Šancu nepremenil ani Lazar. Domáci sa tak držali v hre a zo dvakrát aj nebezpečne centrovali do nášho pokutového územnia, kde bol pánom pozorný Čáko. Nebezpečný bol tiež priamy kop Rudinčanov, ktorý po hlavičke skončil tesne nad našou bránou. Potom sme konečne prelomili strelecké suchoty. Zodpovednosť na seba zobral Miro Mravec, ktorý premenil nájazd a do polčasu premenil aj pokutový kop po faule na Lazara. Úvod 2. polčasu patril tiež našim chlapcom. Konečne sa presadil Kubo Kmecz. Potom už to šlo samo. Akcia striedala akciu. Konto domáceho brankára sme zaťažovali postupne ďalšími gólmi. Všetky naše góly dalo trio Kmecz, Lazar a Mravec. Vezieme si tak ďalšie body.

P1000465

P1000476

 

 

U-13 MŠK Snežnica : Slávia Staškov 3:3 (1:0)

Šmehýl,Bajánek, T. Minárik, L. Moravec, Belanec, Pet. Labuda, Pav. Labuda, A. Čižmárik, Šmehýl,  Bohušík, A. Caltík, Duban, Kopas

Mladší žiaci hrali svoj zápas v rovnakom čase ako naši starší žiaci. V prvom polčase sme boli o kúsok lepším mužstvom. Úvodný gól zápasu dal uzdravený Michal Kopas. V polčase sme viedli o gól a lepší vstup do druhého polčasu sme si ani nemohli želať. Naše vedenie zvýšil dvoma gólmi Pavol Labuda. Trojgólové vedenie však našich chlapccov akoby uspalo. Poľavili sme v koncentrácii a výsledkom boli tri góly v našej sieti v posledných ôsmych minútach zápasu. Jeden z hry, jeden z penalty a jeden ide na vrub striedajúceho Baja. V závere sme aj tak mohli rozhodnúť o plnom bodovom zisku, avšak Pavol Labuda nepremenenou penaltou odmietol klasický hatrick. Škoda dvoch bodov.

 

 

Pridaj komentár