U-19 Slovan Klokočov: MŠK Snežnica, odložené pre nespôsobilý terén na 1.5.2017 o 10.30 hod.

U-15 MŠK Snežnica: Tatran Oščadnica  1:5 (1:4), gól-  Mravec

U-13 MŠK Snežnica: Tatran Oščadnica  4:4(1:2), góly – P. Labuda 3, Belanec

U-15 MŠK Snežnica: Tatran Oščadnica  1:5 (1:4), gól-  Mravec

Zostava: Pokrívka, Ukropová, Pet. Labuda, Klučiarik, S. Minárik, T. Minárik(Šmehýl), Ukrop, Lazar, Moravec, Kopas, Mravec, tréner-Ing. Peter Smieško

Pred zápasom celý týždeň pršalo, ráno dokonca nasnežilo, ale terén bol v rámci možnosti spôsobilý na hru, aj keď postupne sa podmienky zhoršovali. Do zápasu sme vstúpili veľmi zle a už v 3. minúte sme si dali vlastný gól, za pár minút sme dostali  ďalšie dva góly. Hostia boli bojovnejší a aj futbalovejší. Naši hráči nedôsledne pristupovali k súbojom, všetky lopty sa vracali späť.  Po štvrtom góle v našej sieti sa k sólu odhodlal Miro Mravec, ktorý znížil. V druhej časti hry sme pridali, hra sa mierne zlepšila, futbalovejší hostia si však výsledok ustrážili a zaslúžene bodovali naplno.

P1010936
Anton Kubiš-legenda!

P1010937 P1010939 P1010941 P1010943

U-13 MŠK Snežnica: Tatran Oščadnica 4:4 (1:2) Labuda Pe. 3, Belanec

Zostava: Bajánek, Hruška J., Belanec, Ondrášek, Labuda Pe., Čižmárik, Caltík, Hruška A. Tomáš, tréner- Pavol Labuda

Kvalitu zápasu značne ovplyvnilo nepriaznivé počasie a následne veľmi podmočený terén, na ktorom mali obidve mužstva značné problémy s hrou. Naši chlapci išli do zápasu s odhodlaním konečne bodovať naplno ale súper nás zaskočil hneď v úvode rýchlym gólom a o niekoľko minút aj druhým. Snažili sme sa ohrozovať súperovu bránu z každej pozície, keďže terén bol zradný a každá nakopnutá lopta zaváňala gólom. Do polčasu sa nám podarilo aj znížiť z jednej takejto neprehľadnej situácie zásluhou Peťa Labudu. V druhom polčase sme ešte viac pridali na aktivite a v úvodných minútach sa nám podarilo vyrovnať (Peťo Labuda). Lenže následne sme nepochopiteľne poľavili a v krátkom slede sme zasa dvakrát inkasovali. Chlapci opäť pridali, zatlačili súpera a o niekoľko minút prudkou strelou k žrdi znížil svojím tretím gólom v zápase Peťo Labuda. V posledných sekundách sme zahrávali ešte rohový kop a Maťovi Belancovi sa podarilo vyrovnať. Škoda, že sme nenastúpili kompletní, výsledok by bol možno radostnejší.

Pridaj komentár