U-19 MŠK Snežnica: FK Stará Bystrica 1:0(0:0), U-13  FK Nesluša:MŠK Snežnica 5:3(0:2)

U-19 MŠK Snežnica: FK Stará Bystrica 1:0 (0:0), gól Tomáš Beňadik

Zostava: Voštenák, F. Horvát, Ševčík, Čižmárik, Kukučík, Záň, Kopas, Kmecz, Muzika, Beňadik,Majtán

V prvom jarnom kole sme pred zápasom mali problémy so zložením zostavy. Hráči, s ktorými sme rátali chýbali pre chorobu, alebo zranenie,  ďalší nepristúpili k zápasu zodpovedne a neprišli. Nastúpilo nás teda presne jedenásť. Súper prišiel nabudený a chcel si odviesť tri body. Naši hráči sa však hecli a podali bojovný výkon. V druhom polčase sme dokonca aj skórovali, zrodilo sa tak prekvapenie na účet jednoznačného favorita. V závere už na oboch stranách pracovali aj emócie….

U-13  FK Nesluša: MŠK Snežnica 5:3 (0:2) zápas sa hral v Snežnici
Zostava: Bajánek, Hruška J., Belanec, Ševčík, Labuda Peťo, Caltík, Čižmrik, Labuda Pavol, Ondrášek, Tomáš, Minárik T.

Prvý polčas bol takmer vyrovnaný. Naši chlapci hrali zodpovedne a bojovne čo bolo odmenené dvomi gólmi najprv pekne trafil z priameho kopu Pavol Labuda a následne prudkou strelou skóroval Peťo Labuda. V druhom polčase sa naša hra nezmenila. Snažili sme sa zakončovať aj z väčších vzdialeností a tlačili sme sa čo najviac do brány. Toto sa nám aj oplatilo keď Pavol Labuda strelil náš tretí gól. Nasledujúce minúty sme ale úplne zlyhali. Asi sme si mysleli, že je už koniec, prestali sme hrať našu hru a v priebehu asi 20 minút sme inkasovali až päť gólov. Dúfam, že v ďalších zápasoch chlapci popracujú na sebe a hlavne na sústredení sa na hru.

 

Pridaj komentár