Zápas sa hral na umelej tráve v Žiline -Závodí

U-19 MŠK Snežnica: Spartak Radôstka 1:3 (0:2), gól- Kopas

Zostava: Voštenák, F. Horvát, Beňadik, Jaššo, Ševčík, Mihálik(M. Horvát), Kmecz(Čižmárik), Mravec(Ma), Kopas, Muzika, Záň- tréner-M. Ukrop

Pre veľmi nepriaznivé počasie a takmer celotýždňový dážď rozhodla ŠTK o zrušení všetkých súťaží. My sme už skôr vybavili, aby sa mohlo hrať na umelom trávniku v Závodí. Zápas sme začali lepšie. V úvode sme kopali veľa rohov, gól sme však nedali. Hostia boli postupne čoraz nebezpečnejší a v 17. minúte sa im aj podarilo skórovať. Potom sa do zakončenia tlačilo viac hosťujúce mužstvo a ke´d sme zahrali v pokutovom území rukou, prestali sme na okamih hrať, čo Radôstka využila na strelenie druhého gólu. Potom mohol skórovať Miro Mravec, ktorý však svoj nájazd nepremenil. Tesne vedľa mierila aj strela Kuba Kopasa a s priamym kopom Kmecza si poradil gólman. Do druhého polčasu sme vstúpili lepšie, paradoxne čistú šancu mala Radôstka, Voštenák bol však na mieste. Po prestriedaní sme začali viac kombinovať a vytvorili sme si aj šance, zakončenia po nájazdoch Kopasa však len tesne minuli cieľ. Kubo Kopas sa však nakoniec prdsalen dočkal a znížil na rozdiel jediného gólu. Hostia však drámu nepripustili a strelili nám aj tretí gól. V závere rozhodca ocenil nevyberavú komunikáciu jedného z hosťujúcich hráčov druhou žltou kartou a následne červenou.

Hostia získali tri body, na šance to však bol vyrovnaný zápas. Hralo sa na malom ihrisku, čo znamenalo veľké množstvo osobných súbojov, s čím sa lepšie vyrovnalo hosťujúce mužstvo. Už v pondelok cestujeme do Olešnej, kde odohráme preložený zápas so Slovanom Klokočov.

Pridaj komentár