U-19 Slovan Klokočov:MŠK Snežnica 3:4, U-15 MŠK Snežnica: Slávia Staškov 0:4, U-13 MŠK Snežnica: Slávia Staškov 2:6

U-19 Slovan Klokočov:MŠK Snežnica 3:4 (2:1), góly: Kopas 3 , Beňadik

Zostava: Voštenák, Muzika, Beňadik, M. Horvát, Mihálik, Ma, Záň, Kopas, Kmecz,Ševčík- tréner- M. Ukrop

Pred zápasom sme mali problémy so zostavou, keďže naši dorastenci zachovávajú tradície a až do neskorých ranných hodín stavali máje:) Nastúpilo nás teda len desať. V úvode sme boli aktívnejší a strelecky sa presadil Kopas. Postupne sa k slovu dostali aj domáci, ktorí sa svojim snaživým výkonom čoraz viac približovali k našej bráne. Klokočov sa presadil prvýkrát z rohu a do polčasu sme inkasovali aj druhýkrát. V polčase sme sa snažili povzbudiť, ale hneď v úvode druhého dejstva sme inkasovali aj tretí krát. Inokedy by nás takýto priebeh položil, teraz však bolo na chalanoch vidieť, že o výsledok sa chcú ešte pobiť. Vpredu neúnavne hrozili Záň s Kopasom a domáca obrana mala s nimi veľa problémov. Kubo Kopas však opäť nepremenil dva čisté nájazdy, strelu Sláva Záňa zastavilo brvno. Znížiť sa nám podarilo po priamom kope Tomáša Beňadika. V týchto fázach sa lámal zápas, pretože domáci mali dve čisté šance, ktoré však nepremenili. Podržal nás Paťo Voštenák. Na druhej strane domáci gólman vychytal tiež dve naše tutovky. Nestačil však na akciu Kopasa, ktorému sa podarilo v 84. minúte vyrovnať. Chalani sa s remízou neuspokojili a odmenou im bol zlatý gól v poslednej minúte zápasu, ktorým spečatil svoj hatrick Kubo Kopas. Pre nás zaslúžená odmena, pre domácich však krutý výsledok, lebo predviedli tiež výborný a bojovný výkon….

P1010973

 

U-15 MŚK Snežnica:Slávia Staškov 0:4(0:1)

Zostava: Pokrívka, Ukrop, Lazar, Kľučiarik, Ukropová, Labuda,Śmehýl( Minárik), Kopas( Duban), Moravec, Mravec, S. Minárik

Proti lídrovi sme začali aktívnejšie. Nepodarilo sa nám však skórovať, naopak hostia využili našu chybu a v polčase sme prehrávali, hoci sme boli  lepším mužstvom. V druhom polčase už postupne náš výkon upadal a hostia ako skúsené mužstvo trestali naše zbytočné chyby. V zápase nám nebolo súdené streliť gól, aj keď sme mali dosť príležitosti. Dvakrát sme triafali konštrukciu brány súpera a Miro Mravec nepremenil ani pokutový kop. Nemohli sme teda pomýšľať na lepší výsledok. Herne sme však nesklamali. Líder napokon po zásluhe bodoval naplno.

 

U-13 MŠK Snežnica: Slávia Staškov 2:6 (2:5), góly- A. Čižmárik 2

Zostava: Bajánek, Belanec, Minárik, Ševčík, Labuda Pe., Čičmárik, Caltík, Ondrášek, Hruška A., Tomáš

Do zápasu sme vstúpili celkom dobre, hrali sme aktívne proti silnému súperovi. Na úvodný gól v našej sieti sme dokázali o niekoľko minút odpovedať  Čižmárikovým gólom. Následne sme ale hrali čoraz nesústredenejšie a robili sme príliš veľa chýb pri bránení. Súper to využil a do polčasu skóroval až štyri krát. Nám sa podarilo znížiť opäť po strele Čižmárika. Do druhého polčasu sme vstupovali s cieľom hlavne neinkasovať ,čo sa nám aj spočiatku darilo. Až na jeden okamih kedy sme inkasovali opäť gól z kategórie lacných naša obrana pracovala v druhom polčase celkom dobre.

Pridaj komentár