21.08.2016 IV.liga ObFZ-dvojičková súťaž

U-15 MŠK Snežnica: ŠK Čierne 0:7 (0:3)

U-13 MŠK Snežnica: ŠK Čierne 4:1 (2:1)

U-15 MŠK Snežnica: ŠK Čierne 0:7 (0:3) Zostava: Šmehýl, Ukropová, L. Moravec, T. Moravec, Ukrop, Mravec, S. Minárik, T. Minárik, Lazar,Kopas- tréner: Ing. Peter Smieško

V zápase sme boli lepší len v jeho úvode, hostia sa postupne rozohrali,  nemali sme šancu a zaslúžene sme vysoko prehrali. Úvod sezóny so súperom, ktorý do našej súťaže vypadol z III. ligy nás nezastihol v optimálnom rozpoložení. Neboli sme kompletní. Nastúpili sme len desiati a po zranení sme v druhom polčase dohrávali len deviati. Aj niektorí hráči, ktorí nastúpili mali zdravotné problémy. V bráne niekoľko výborných zákrokov predviedol Marek Šmehýl, v závere sa však ani on nevyhol niekoľkým lacným gólom. Z tohto zápasu netreba robiť veľké uzávery. Skončia sa prázdniny, dáme sa dokopy a môžeme opäť víťaziť. V sezóne, kde nám v súťažiach štartujú až 4 družstvá bude mimoriadne veľa záležať na prístupe hráčov, pretože každá absencia môže znamenať oslabenie toho ktorého družstva.

DSC_0477

DSC_0471

 

MŠK Snežnica – ŠK Čierne 4:1 (2:1), góly:  Peťo Labuda 2, Adam Čičmárik 2

Zostava: Bajánek, Hruška, Caltík, Belanec, Labuda (C), Čižmárik, Bohušík, Ševčík, Tomáš

Nastúpili sme vo veľmi omladenej zostave. Ale chlapci, ktorí nastúpili hrali naplno od začiatku až do úplného konca a prejavilo sa to vo všetkých častiach zápasu.

Náš stupňujúci výkon trochu pribrzdil vedúci gól hostí, na ktorý sme o niekoľko minút odpovedali z penalty (P.Labuda). Chlapci hrali veľmi obetavo, dostupovali súpera a nenechali mu priestor na rozohrávku. Pred koncom prvého polčasu sme sa ujali vedenia strelou z priameho kopu od A. Čižmárika.

V druhom polčase sme pokračovali v našej hre, ktorú nám sťažovalo daždivé počasie. V tejto časti zápasu vynikol aj domáci gólman, ktorý zneškodnil niekoľko vyložených šancí hostí. Náš výborný výkon korunoval gól P. Labudu a v samom závere ešte uzavrel skóre A. Čižmárik. Gólov sme mohli v závere dať aj viac ale terén už bol dosť premočený. Chlapcom patrí veľká pochvala za predvedený výkon.

DSC_0480

DSC_0491

Pridaj komentár