28.08.2016 U-19 FK Stará Bystrica: MŠK Snežnica 3:1(0:0)

27.08.2016 U-13 FK Nesluša: MŠK Snežnica 2:5 (1:3)

U-19 FK Stará Bystrica: MŠK Snežnica 3:1(0:0), gól- Kopas

Zostava: Voštenák, Ševčík, F. Horvát, Majtán, Čižmárik, M. Horvát, Kopas, Kmecz, Jaššo( 46. min. Mihálik), Muzika, Beňadik- tréner M. Ukrop

Do súťaže vstúpili aj naši dorastenci. Na úvod sme sa predstavili na pôde silnej Starej Bystrice. Hralo sa vo veľkom teple. Prvý polčas lepšie začali domáci, ktorí si vypracovali územný tlak, avšak do koncovky sme ich moc nepúšťali. Dve nebezpečné strely kryl Paťo Voštenák. Potom sme sa osmelili aj my. Pohrozil Kubo Kmecz a po našom pressingu si Bystričania takmer strelili vlastenca. Do druhého polčasu sme vstúpili sebavedomo. Po krásnej a rýchlej akcii po pravej strane zakončoval Kubo Kopas, lopta však minula len tesne tyč domácej brány. V 59. minúte sme sa však už tešili, keď prudký priamy kop T. Beňadika brankár len vyrazil pred seba a dôrazný Kopas otvoril skóre. Potom sme sa až moc stiahli a o 10 minút domáci vyrovnali. V 72 .mimúte sa šikovne uvoľnil domáci útočník v pokutovom území a vypýtal si pokutový kop, ktorý domáci aj premenili. Domáci mali ešte niekoľko nebezpečných striel, tie však kryl P. Voštenák. Následne sme opäť celkom dobre kombinovali vpredu a po nenápadnej strele Kmecza, ktorú podcenil domáci brankár sa lopta od brvna odrazila pred Tomyho Beňadika, ten však zostal prekvapený a nedotlačil loptu do siete. Namiesto vyrovnania tak takmer okamžite domáci poistili 9 minút pred koncom svoje víťazstvo. Naši chalani sa nevzdali a v poslednej desaťminútovke sme si vypracovali ešte niekoľko príležitosti. Po góle volala najmä jedovka T. Beňadika. V slušnom zápase sme tak nakoniec nebodovali, aj keď minimálne k bodu sme boli veľmi blízko. Mužstvo však dalo do hry futbalové srdce a predviedli sme niekoľko pekných kombinačných akcií.

P1010210

P1010209

 

P1010212

P1010213

P1010214

P1010215

 

 

U-13 FK Nesluša: MŠK Snežnica 2:5 (1:3), góly: Pet. Labuda 2, Ševčík, L.Moravec,Kopas

 

Zostava: Bajánek, Moravec, Hruška, Belanec, Minárik, Labuda Pe., Čižmárik, Kopas, Bohušík, Ševčík, Tomáš, Ondrášek, Šmehyl- tréner P. Labuda

Do zápasu sme vstúpili opäť veľmi aktívne. Hneď v úvodných minútach strelil Labuda Peťo dva góly a to chlapcov naštartovalo ešte viac. Súper síce znížil na rozdiel jedného gólu, ale o pár minút sme opäť viedli o dva góly po zásahu Matúša Ševčíka. V tejto časti zápasu malo viac z hry naše družstvo. Náš brankár sa tiež blysol niekoľkými super zákrokmi a spolu s obranou držali priaznivý stav do konca polčasu.

Druhý polčas sme začali opäť raketovo a hneď v úvode pekne trafil Leo Moravec z priameho kopu a viedli sme 1:4. Tento stav nás trochu uspokojil a hra sa začala vyrovnávať a o niekoľko minút sme aj inkasovali po druhýkrát. Chlapci následne pridali a súperovi do konca zápasu už nič nedovolili. V závere ešte peknou strelou upravil na konečných 2:5 Michal Kopas. Z Nesluše si tak vezieme úplne zaslúžene tri body.

IMG_20160827_141155

 

 

Pridaj komentár