U-19 MŠK Snežnica: Slovan Klokočov 7:1( 1:0)

U-15 MŠK Snežnica: Tatran Oščadnica 3:2(2:1)

U-13 MŠK Snežnica: Tatran Oščadnica 0:2(0:0)

U-19 MŠK Snežnica: Slovan Klokočov 7:1( 1:0), góly-Beňadik 3, Kopas 2, F. Horvát, Kmecz

Zostava: Voštenák, Ševčík, F. Horvát( Mravec), Majtán, Čižmárik, M. Horvát, Kopas, Kmecz,  Mihálik( Kukučík), Muzika, Beňadik- tréner M. Ukrop

Po solídnom výkone z 1. kola sme chceli v prvom domácom zápase bodovať naplno. Do nováčika súťaže sme sa s chuťou pustili od začiatku. A hneď sme si vypracovali aj šance. V prvom polčase  v tomto smere kraľoval Kubo Kmecz, ktorý šiel 4-krát zoči voči hosťujúcemu gólmanovi, ale vždy chýbali  centimetre. Do vyloženej šance sa dostal aj Lukáš Mihálik. Zastrelovali sa aj ďalší. Na druhej strane  po našej chybe zachránil pohotovým zákrokom Paťo Voštenák. Gól sa nám podarilo nakoniec streliť po signály zo štandardky. Presadil sa netradičný strelec Filip Horvát. V druhej polovici  zápasu sa nám konečne začalo dariť aj strelecky. Tri góly dal Tomáš Beňadik, ďalšie dva pridal Kubo Kopas a konečne sa po nádhernej prihrávke za obranu presadil aj Kubo Kmecz. Góly padali po vypracovaných a rýchlych  akciách. Obrana hrala obetavo, gól sme dostali po priamom kope  a chybe múru. Hostia sa snažili a za stavu 3: 1 perfektným zákrokom Voštenák zabránil zdramatizovaniu zápasu, v ktorom sme zaslúžene zvíťazili nakoniec 7:1. V šatni sme mohli konečne oprášiť náš víťazný pokrik. Pochvala patrí celému mužstvu, a to nie len za zápasový výkon, ale aj za prístup k tréningom, ktorý sa rapídne zlepšil.

 

1

57

P1010229

 

 

U-15 MŠK Snežnica: Tatran Oščadnica 3:2(2:1), góly – Mravec 2, Lazar

Zostava: Pokrívka, L. Moravec, T. Moravec, Pav. Labuda,  Ukrop, Mravec, S. Minárik, T. Minárik, Lazar,Kopas, Ondrášek- tréner: Ing. Peter Smieško

Po veľmi nevydarenom úvode sezóny sme nastupovali proti doterajšiemu lídrovi súťaže s obavami, ale plný odhodlania. Zraneného Mareka Šmehýla v bráne nahradil Juraj Pokrívka. Tréner prekopal celé rozostavenie, čo sa v neskoršom priebehu ukázalo ako rozhodujúce.Hostia vstúpili do zápasu aktívnejšie a výsledkom bol úvodný gól zápasu, ktorý sme dostali po rohu. Vtedy by na našich chlapcov nikto nevsadil ani deravý groš, o to viac, keď sme herne stále ťahali za kratší koniec. Lenže diváci hnali chalanov a tí keď sa oťukali a zvykli si na nové posty začali hrať ako vymenení. Najmä chlapci ročníka 2002 konečne potiahli mužstvo a pridali sa k ním aj mladší.. Po rohu Ukropa sa presne volejom trafil Miro Mravec. Gól nás ešte viac zomkol a začali sme herne dominovať. Matúš Lazar dostal krásnu prihrávku za obranu a tešili sme sa po druhý krát. Potom ten istý hráč zoči voči hosťujúcemu gólmanovi svoj nájazd nepremenil. Ďalšia naša strela sa obtrela o tyč po zákroku hosťujúceho brankára. V polčase sme teda viedli.  Do druhého polčasu hostia vstúpili lepšie. Nevedeli sme sa vymaniť z ich tlaku. Našťastie gól sme neinkasovali a postupne sme sa opäť dostali do zápasu. Výbornú akciu zakončil strelou do tyče Michal Kopas. Nepresadil sa ani Matúš Lazar. Na druhej strane reflexívne vykopával nebezpečnú strelu Pokrívka. Zápas gradoval , asi 12 minút pred koncom hostia z pološance vyrovnali. Všetci tŕpli, či gól našich nezlomí, ale mužstvo sa opäť zmobilizovalo a na radosť všetkých divákov  sa po rohu Ukropa v predposlednej minúte zápasu po druhý krát presadil Mravec. Chlapci tak získali veľmi cenné víťazstvo, ktoré nám určite pomôže aj v ďalších bojoch.

 

P1010236

P1010241

P1010238

P1010242

 

 

U-13 MŠK Snežnica: Tatran Oščadnica 0:2(0:0)

Zostava: Bajánek,Ševčík, Hruška, Belanec,A. Caltík, Čižmárik,Pet. Labuda, Všetička, Bohušík, Tomáš- tréner Pavol Labuda

V poslednom mládežníckom víkendovom zápase našich mužstiev nastúpili  mladší žiaci proti rovesníkom z Oščadnice. Hostia potvrdili kvalitu. Naši mladí síce dlho s nimi držali krok, avšak v úvode 2. polčasu sme dostali dva góly, na ktoré sme nedokázali odpovedať do konca zápasu. Oščadničania si tak odvážajú všetky tri body.

P1010252 P1010253 P1010254 P1010255

Pridaj komentár