U-19 Spartak Radôstka: MŠK Snežnica 2:4(1:3)

U-15 Slovan Skalité: MŠK Snežnica 0:2(0:1)

U-13  Slovan Skalité: MŠK Snežnica 3:7(1:4)

U-19 Spartak Radôstka: MŠK Snežnica 2:4(1:3), góly-Beňadik, Muzika, Kmecz 2, ŽK -Muzika, Beňadik, ČK-Mihálik

Zostava: Voštenák, Ševčík, F. Horvát, Majtán, Čižmárik(L. Mravec), M. Horvát, Kopas, Kmecz,  Mihálik, Muzika, Beňadik- tréner M. Ukrop

 

Domáci na zápas nastúpili s menším počtom hráčov, ktorý sa upravil ešte po konfrontácii. Na takúto situáciu sme neboli zvyknutí, preto sa nám hralo veľmi zle. Radôstka postavila pred pokutové územie autobus a dlhými odkopmi hrala vpredu maximálne na dvoch hráčov.Úvodný gól strelil Tomáš Beňadik. Potom domácim vyšiel brejk. Následne sa tvrdou strelou presadil Muzika a polčasové vedenie znásobil Kmecz. Aj v úvode druhého polčasu, tak ako v polčase prvom sme zahadzovali veľké množstvo šancí. Tieto sa stále nedarilo premieňať. Domáci doslova bránu začarovali. To čo sme pozahadzovali sa nedá ani opísať. Postupne sa do našej hry vkradla nervozita, ktorá sa ešte vystupňovala po “šikovnej” práci domáceho útočníka, ktorý si vypýtal pokutový kop. Zrazu bola z jednoznačného zápasu dramatická zápletka. Následne si neudržal na uzde nervy Lukáš Mihálik, ktorý nevhodne okomentoval výkon rozhodcu a oprávnene putoval do kabín. Streleckú mizériu našťastie prelomil Kubo Kmecz a poistil náš trojbodový zisk, ku ktorému sme sa krvopotne prepracovali. Zápas nás stál veľa nervov…..

p1010281p1010292 p1010287

 

U-15 Slovan Skalité: MŠK Snežnica 0:2(0:1)

Zostava: Pokrívka, L. Moravec, T. Moravec, Pav. Labuda,  Ukrop, Mravec, S. Minárik, T. Minárik( 60. Ondrášek), Lazar,Kopas,Ukropová- tréner: Ing. Peter Smieško

 

Naši štarší žiaci povzbudení víťazstvom proti Oščadnici cestovali do Skalitého s cieľom zvíťaziť. Od úvodu sme mali hru na kopačkách a umnými kombináciami sme sa dostávali do nebezpečných zakončení. Podarilo sa nám našťastie rýchlo streliť gól, a to po rohu Ukropa, ktorý na zadnej tyči do siete hlavou upratal Mravec. Nebezpečné boli kombinácie M. Ukropovej, M. Mravca a M. Lazara. ´Další gól sme však nepridali, domáci postupne hru vyrovnali a v závere polčasu boli lepším tímom. V tejto časti sme mali dosť šťastie, pretože domáci triafali žrď. Potom Juro Pokrivka ťažkú strelu vytlačil opäť len na tyč a po čiare sa našťastie lopta odrazila von. Následne hasil svoju chybu Pokrivka vyhodením lopty z bránkovej čiary. V tejto časti zápasu sme sa doslova zahrávali s výsledkom. Na druhej strane  triafal po rohu brvno domácich Ukrop. Do druhého polčasu sme po trénerovom dohovore nastúpili výborne. Vypracovali sme si veľa šancí a aj územnú prevahu. Po góle volali streli Ukropovej, ktorá dvakrát triafala brvno. Miro Mravec svoje výborné šance nepremenil. Presadil sa až Lazar, ktorého strelu si domáci tečovali do vlastnej siete.  Pokrivka riešil jednu brejkovú situáciu domácich. V závere sme v kľude zápas doviedli do víťazného konca.

p1010266 p1010270 p1010267

U-13  Slovan Skalité: MŠK Snežnica 3:7(1:4) góly-  Čižmárik 4, Duban, Tomáš, Labuda Pe.

Zostava: Bajánek, Belanec, Hruška J., Ševčík, Labuda Pe., Čižmárik, Bohušík, Tomáš, Caltík, Hruška A., Všetička, Duban

Naše omladené družstvo začalo trochu rozpačito ale po niekoľkých šanciach sme sa dostali do tempa. Skóre otvoril R. Tomáš, ktorý sa presadil hneď pri prvom dotyku s loptou. O malú chvíľu ušiel domácej obrane po pravej strane Labuda Peťo, ktorého nedovolene  zastavili až v pokutovom území a z následnej penalty skóroval Čižmárik. Ten sa do polčasu presadil ešte dvakrát po veľmi pekných kombináciach. Nevyhli sme sa aj zaváhaniam, z ktorých sme v prvom polčase raz inkasovali.

V druhom polčase sa do našej hry vkradla nervozita, zbytočne sme strácali loptu, čo nás vo veľkom teple stálo dosť síl a z týchto chybičiek sme dvakrát inkasovali. Naša hra sa opäť ukľudnila, po zásahoch Čižmárika a Dubana. Od tejto časti hry sme už dominovali na ihrisku a kontrolovali hru. V samom závere ešte gólom podčiarkol náš výborný výkon Labuda Peťo.

A keďže zápas so Staškovom sme dodatočne vyhrali kontummačne, naši mladší žiaci sa prepracovali na 1. miesto tabuľky.

dsc_0239 dsc_0265 dsc_0278

 

 

Pridaj komentár