15.08.2021 VII.liga ObFZ Kysúc OŠK Rudina: MŠK Snežnica 3:1 (1:0), gól- M. Kopas

Ani v druhom tohtosezónnom stretnutí sme nebodovali. V úvode bola Rudina aktívnejšia a nakopávanými loptami sa dostávala za našu obranu. Defenzívna hra bola nedôrazná, čo vyústilo v úvodný gól stretnutia. Nebezpečnú strelu potom vyrážal Kubík. Aktívny bol najmä domáci Beliančin. Postupne sme sa dostali do hry a ohrozovali sme domácu bránu. Nebezpečný bol najmä Kmecz, dobre napádal Fritz. Leo Moravec strieľal do brvna a neujali sa ani štandardky. Rozhodca sa upískol pri nájazde Kmecza, ktorý v pokutovom území šiel sám na bránu domácich, ale rozhodca zapískal ruku domácich a zmaril tak našu čistú šancu. Navyše bol nepríjemne do členka nakopnutý Mravec, ktorý musel v polčase striedať. V úvode druhého polčasu stoplo našu snahu vylúčenie brankára Kubíka, ktorý mimo pokutového územia reagoval na chybu našej obrany faulom a videl červenú kartu. Do brány šiel Šmehýl, z ihriska musel ísť dolu aktívny Minárik. Tento moment zmenil priebeh hry, v horúcom počasí sme boli prakticky bez šancí a keď si dal J. Kopas vlastenca, a po faule musel striedať aj zranený Kmecz, bolo vymaľované. Rudina potom pridala ešte jeden gól a jednu tutovku nepremenila. Až v závere sme strelili gól, keď sa z pokutového kopu presadil predtým faulovaný M. Kopas. Potom ešte sólový nájazd na brankára nepremenil striedajúci Bajánek a tak sme opäť nebodovali, aj keď s Rudinou sa bodovať dalo……

Štatistiky zápasu:

https://sportnet.sme.sk/futbalnet/z/obfz-kysuc/zapas/565232/

Pridaj komentár