VII. liga ObFZ Kysúc 2. kolo 08.08.2021 MŠK Snežnica: Slovan Povina 1:2 (0:2), gól M. Kopas

Keďže v prvom kole malo naše mužstvo voľno,súťaž sa začala pre nás až v nedeľu 8.8.2021, kedy sme doma privítali staronového účastníka oblastných súťaži- Slovan Povina. Hostia v úvodnom kole jednoznačne porazili Klokočov a lepšie vstúpili aj do zápasu pod Vretňom, kde mali v úvode viac loptu na kopačkách a vypracovali si aj úvodné šance. V 17 minúte sa už Povinčania tešili z prvého gólu, keď Kubík v domácej bráne stihol len nadvihnúť loptu a tá potom skončila v sieti. Na druhej strane triafal brvno Jakub Kopas. Hosťom sa však podarilo v 35. minúte zvýšiť na 0:2 a do polčasu boli aktívnejší. Palo Kubík nás v týchto fázach podržal a chytil viacero vyložených šancí. Na oboch stranách sa ešte zatriasla konštrukcia brán. V druhom polčase začali naši hráči aktívnejšie, výsledkom bol gól kapitána Maťa Kopasa, ktorý znižoval po strele presne umiestnenej k tyči hostí. Hostia postupne kondične zaostávali,my sme to však nedokázali využiť a niektoré sľubné akcie sme nedotiahli, naopak v závere hostia nepremenili vyloženú šancu. A keď sme neskórovali ani po sérii rohov, Povina sa tešila aj druhykrát v sezóne. Športovo treba uznať, že hosťujúce mužstvo bolo o ten povestný gólik lepšie. Naši, doplnení mladými puškami však tiež nesklamali.

Budúci týždeň cestujeme do Rudiny.

Štatistiky zo zápasu:

https://sportnet.sme.sk/futbalnet/z/obfz-kysuc/zapas/565230/

Snežnica:Povina 1:2

08.08.2021

Pridaj komentár