V troch víkendových zápasoch našich mužstiev sme videli prehru, remízu a aj výhru.

dospelí MŠK Snežnica: TJ Štart Dunajov 3:0 (0:0), góly- T. Bajánek 2, Mravec

U-19 MŠK Snežnica: FK Polom Raková 1:1 (0:1), gól- M. Pokrivka

U-13 MŠK Snežnica: TJ Beskyd Svrčinovec 0:5 (0:1)

dospelí- MŠK Snežnica: TJ Štart Dunajov 3:0 (0:0), góly- T. Bajánek 2, Mravec

Naši predviedli výborný výkon. Obrana hrala spoľahlivo a hostí počas celého zápasu nepustila do vyloženej šance. Hra sa nám darila aj v strede poľa a v útoku. Veľmi dobre sme kombinovali. V prvom polčase ešte súper odolával. Zastreloval sa M. Kopas, nebezpečnú strelu M. Pokrívku vyrazil hosťujúci gólman. V druhom polčase sme tlak vystupňovali a o výsledku rozhodla desaťminútovka od 54. do 64. minúty, kedy sa dvakrát gólovo presadil T. Bajánek a jededen gól pridal M. Mravec. Potom sme si vypracovali aj ďalšie výborné príležitosti, gól však už nepadol. Po dlhej dobe sme si tak mohli vychutnať chuť víťazstva, ktoré však mohlo byť aj vyššie. Výborný výkon predviedli rozhodcovia. Už v najbližšiu sobotu hráme v Makove s miestnou rezervou.

Štatistiky zápasu:

https://sportnet.sme.sk/futbalnet/z/obfz-kysuc/zapas/565237/

U-19 MŠK Snežnica: FK Polom Raková 1:1 (0:1), gól- M. Pokrivka

Cez víkend začali svoju súťaž aj naši dorastenci, ktorý doma v úvodnom kole hostili Rakovú. Prvý polčas bol vyrovnaný. Hostia šli do vedenia po nedôraze našej obrany. My sme strieľali skôr z diaľky, hosťujúci brankár všetko riešil s prehľadom. V druhom polčase sme boli aktívnejší, nedokázali sme sa však presadiť. Vykúpením bol až gól Mateja Pokrivku. V 80. minúte sme mali hneď tri príležitosti. Najskôr Bajánka vychytal hosťujúci gólman, nepretlačili sme ani hlavičku Dubana a následnú dorážku, V týchto fázach sa lámal zápas. Hostia z ojedinelej šance nepotvrdili známe “nedáš-dostaneš”! Výborne zasiahol Caltík. Záverečný tlak nášho mužstva už gól nepriniesol. V bojovnom zápase sa body nakoniec delili, čo sa niektorým málilo,ale výsledok zrejme vystihuje dianie na ihrisku.

Štatistiky zápasu:

https://sportnet.sme.sk/futbalnet/z/obfz-kysuc/zapas/611189/

U-13 MŠK Snežnica: TJ Beskyd Svrčinovec 0:5 (0:1)

Mladší žiaci vstúpili do súťaže v nekompletnom zložení. Väčšiu časť mužstva tvorili prípravkári, navyše sme nemali nikoho na striedanie, čo nás v horúcom počasí stálo veľa síl. Ešte úvode bola hra vyrovnaná, postupne sa však čoraz viac presadzovali hostia. V prvom polčase sme inkasovali jedenkrát. V druhom polčase sa prejavovala fyzická prevaha súpera, ktorý ovládol hru. Naše mužstvo príkladne bojovalo, dnes to však nestačilo. Výborný výkon podal v našej bráne Maťo Jakubčík, ktorý chytil viacero vyložených šancí Svrčinovca.

Štatistiky zápasu:

https://sportnet.sme.sk/futbalnet/z/obfz-kysuc/zapas/608534/

Pridaj komentár