ŠK Javorník Makov B: MŠK Snežnica 2:1 (1:0), gól- Fritz

U-19 FK Lodno: MŠK Snežnica 6:5 (3:3), góly- Lisko (11m), L. Moravec 2, T. Bajánek,Čižmárik

U-13 Slovan Skalité:MŠK Snežnica 14:0(7:0)

U-11- turnaj v Lodne

dospelí

ŠK Javorník Makov B: MŠK Snežnica 2:1 (1:0), gól- Fritz

V sobotnom zápase sa po úvodnom oťukávaní dostali do hernej prevahy domáci, ktorí čoraz viac hrali na našej polovici. Naša obrana sa dostávala pod tlak. Kombinácia sa nám nedarila, nakopávané lopty nemali šancu na úspech. Makov sa ujal vedenia, ktoré už do polčasu nenavýšil. Po polčasovom dohovore sme do druhej časti vstúpili lepšie, hra sa postupne vyrovnala, žiaľ Makov nám strelil aj druhý gól. Chalanov to však nepoložilo, konečne sme začali pristupovať k domácim hráčom a nebránili sme len formálne. Začali sme hrať viac po zemi a viac sme kombinovali. Po dorážke nás do zápasu vrátil svojim prvým súťažným zásahom Fritz. Aj keď bolo ešte dosť času na vyrovnanie a naša snaha sa stupňovala, gól sa nám už nepodarilo vsietiť a tak z Makova odchádzame sklamaní.

Štatistiky zápasu:

https://sportnet.sme.sk/futbalnet/z/obfz-kysuc/zapas/565241/

U-19

FK Lodno: MŠK Snežnica 6:5 (3:3), góly- Lisko (11m), L. Moravec 2, T. Bajánek,Čižmárik

V daždivom počasí sme boli svedkami gólovej prestrelky. Zväčša sme doťahovali jednogólový náskok domácich. Viedli sme len jedenkrát- 3:4. V závere sme po vyrovnaní na 5:5 chceli strhnúť víťazstvo na našu stranu, avšak dostali sme šiesty gól a tak napriek piatim streleným gólom u súpera si z Lodna nevezieme ani bod.

Štatistiky zo zápasu:

https://sportnet.sme.sk/futbalnet/z/obfz-kysuc/zapas/611191/

U-13

U-13 Slovan Skalité:MŠK Snežnica 14:0 (7:0)

Na ťažkom teréne sme proti fyzicky disponovanejším domácim nemali žiadnu šancu. Dúfame, že so začiatkom školského roka nás konečne doplnia chýbajúci hráči.

Štatistika zo zápasu:

https://sportnet.sme.sk/futbalnet/z/obfz-kysuc/zapas/608541/

U-11

V stredu 25.08.2021 naša prípravka odohrala prvý turnaj v Lodne, kde sme po bojovných výkonoch zaznamenali dve prehry a jednu výhru.

FK K. Lieskovec: MŠK Snežnica 3:1 – gól D. Tomáš

FK Lodno: MŠK Snežnica 5:0

Slovan Rudinská: MŠK Snežnica 0:5– góly- D. Tomáš 3, Javorík, Uher

Pridaj komentár