muži: FK Lodno: MŠK Snežnica 4:5 (2:0), góly Snežnice- J. Kopas 2, M. Kopas 2, Mičky

U-19 Slovan Podvysoká:MŠK Snežnica 4:0 (3:0)

muži

FK Lodno: MŠK Snežnica 4:5 (2:0), góly Snežnice- J. Kopas 2, M. Kopas 2, Mičky

V Lodne sme katastrofálne vstúpili do zápasu a už v 4. minúte sme prehrávali 1:0. Domáci ťažili z dôrazu, naopak my sme kopili chyby a vpredu sme boli neškodní. V druhej polovici prvého polčasu sme sa mierne zlepšili, ale po našom nedôraze sme opäť inkasovali. Do druhého dejstva sme zmenili rozostavenie, čo sa prejavilo prakticky hneď keď Jakub Kopas po obrátke znížil. Od tejto chvíle sme boli lepším mužstvom a vpredu sme boli nebezpeční. Paradoxne však z ojedinelej akcie dali gól opäť domáci. Našťastie krásnym gólom nás do zápasu vrátil kapitán Maťo Kopas. Domáci ešte posledný krát odskočili na rozdiel dvoch gólov po našej chybe v obrane. Posledná desťminútovka však už patrila nám.Najskôr znižoval Dominik Mičky. Domáci svoju poslednú šancu nepremenili. Lodno už v závere odišlo kondične a navyše sa im zranil aj stopér S. Ovečka. Náš tlak sa stupňoval a vyrovnanie priniesol gól Maťa Kopasa. Vedenie nám mohol zabezpečiť Janko Fritz, ktorý však samostatný nájazd nepremenil. V závere sme však nakoniec druhopolčasový obrat predsa len dokonali a po úniku Kuba Kopasa sme sa spolu s početnou skupinou našich divákov tešili z prvej tohto sezónnej výhry na ihrisku súpera. Chalani navyše zistili, že trénovať sa oplatí, pretože práve lepšia kondičná pripravenosť nás doviedla k trom bodom.

Štatistiky zo zápasu:

https://sportnet.sme.sk/futbalnet/z/obfz-kysuc/zapas/565244/

U-19

Slovan Podvysoká:MŠK Snežnica 4:0 (3:0)

Doslova zbabraný úvod zápasu v Podvysokej nás stál bodový zisk v tomto zápase. Podvysoká si vypracovala v prvom dejstve trojgólový náskok.My sme začali šliapať až v druhom polčase. Množstvo šancí sme však nepremenili. T. Moravec triafal konštrukciu brány. Svoje šance nepremenil ani A. Čižmárik. Nepodarilo sa to ani Bajánkovi, či Pokrívkovi. V tomto zápase nám proste nebolo súdené skórovať. Domáci navyše v úplnom závere upravili na konečných 4:0. Žiaľ ,sú aj takéto zápasy. O víťazovi rozhodla lepšia efektivita.

Štatistiky zo zápasu:

https://sportnet.sme.sk/futbalnet/z/obfz-kysuc/zapas/611194/

Pridaj komentár