Vnedeľu 12.09.2021 sa podarilo všetkým našim mužstvám zvíťaziť!

muži: MŠK Snežnica: TJ Slovan Klokočov 3:1 (1:1)- góly Snežnice- Fritz, Kmecz, M. Kopas

U-19: Tatran Oščadnica:MŠK Snežnica 1:2 (0:0)- góly Snežnice- Duban, Bajánek

U-13 : MŠK Snežnica: ŠK Kysucký Lieskovec 4:2 (4:1), góly- Baláž 3, Žucha

muži:

Posilnení víťazstvom v Lodne sme do zápasu vstúpili dobre a už v 8. minúte sme sa ujali vedenia po góle Fritza. V prvom polčase sme mali miernu prevahu, ale hostia tiež vystrkovali rožky. Zaujala situácia keď rozhodcovia posúdili prihrávku domáceho hráča cez dvoch obrancov ako malú domov brankárovi. Klokočov však výhodu nepriameho kopu z vnútra pokutového kopu nevyužil. Pred polčasom sa hosťom podarilo vyrovnať. V druhom dejstve sme tak začínali odznova. Vedenie nám už v 52. minúte prinavrátil krásnou strelou Kmecz. Naša obrana fungovala dobre a tak sa hostia do šancí dostávali len sporadicky. Hrozili však po rohoch. Na druhej strane sme nepremenili viacero výborných príležitosti a aj niekoľko vyložených šancí. Hostia sa snažili až do konca, ale v poslednej minúte stretnutia definitívne zlomil zápas M. Kopas, ktorý svojou strelou nedal šancu inak dobre chytajúcemu hosťujúcemu gólmanovi.

Štatistiky zápasu:

U-19:

Tatran Oščadnica:MŠK Snežnica 1:2 (0:0)- góly Snežnice- Duban, Bajánek

Naši dorastenci cestovali na zápas k zatiaľ suverénnemu lídrovi súťaže, ktorý v doterajšom priebehu nestratil ani bod a mal vysoko pozitívne skóre. Chalani sa súpera nezľakli a po obetavom a bojovnom zápase si nakoniec po tesnej prehre pripísali na konto plný bodový zisk.

U-13

MŠK Snežnica: ŠK Kysucký Lieskovec 4:2 (4:1), góly- Baláž 3, Žucha

Zodpovedne k svojmu zápasu pristúpili aj mladší žiaci, ktorí v novom rozostavení boli vyrovnaným súperom Kysuckému Lieskovcu v poli. O výsledku zápasu rozhodli brejkové situácie, ktoré využil disponovaní Dávid Baláž. Hostia si tiež vypracovali dostatok šancí. My však v bráne máme výborne chytajúceho Maťa Jakubčíka, ktorý vychytal veľa šancí a umožnil nám tak bodovať naplno. Po predchádzajúcich zápasoch je toto víťazstvo ešte cennejšie. Chválime všetkých našich hráčov!