U-19 MŠK Snežnica:TJ Beskyd Svrčinovec 6:0 (1:0), góly- Minárik 2, Čižmárik 2, L. Moravec, Šmehýl (11m)

Cez víkend mali vo vylosovaní muži voľno, zápas mladších žiakov bol odložený pre virózu našich hráčov, a tak hrali len dorastenci, ktorí privítali v sobotu nováčika zo Svrčinovca. V úvode zápasu boli aktívnejší prekvapivo hostia, my sme sa však ujali vedenia po presne umiestnenej strele T. Minárika. Hra bola rozháraná. Naši hráči hrali individuálne a loptu pretláčali stredom, ktorý bol prehustený. V prvom polčase do brvna triafal Čižmárik, zastrelovali sa Bajánek a M. Pokrívka. Hra sa nám však nedarila . Hostia nebezpečne vystrelili z priameho kopu, Caltík loptu skrotil až potom ako sa mu odrazila od brvna. V druhom polčase sme konečne začali hrať svoju hru. Kombinovali sme a využívali sme aj krídelné priestory. Dvakrát sa presadil A., Ćižmárik. T. Minárik pridal svoj druhý gól a presadili sa aj L. Moravec a M. Šmehýl, ktorého v pokutovom území dokázali hostia zastaviť len za cenu faulu. Vyhrali sme zaslúžene, ale nováčika súťaže treba pochváliť za bojovnosť a snaživý výkon.

Štatistiky zápasu:

https://sportnet.sme.sk/futbalnet/z/obfz-kysuc/zapas/611199/

Pridaj komentár