muži: TJ Slovan Povina: MŠK Snežnica 2:0 (0:0)

U-19 FK Polom Raková:MŠK Snežnica 4:3 (1:2)- góly- Duban, Čižmárik, Šmehýl

muži

TJ Slovan Povina: MŠK Snežnica 2:0 (0:0)

Muži v nádhernom jesennom počasí cestovali na zápas do neďalekej Poviny, ktorá zatiaľ kraľuje v tabuľke 7. ligy. Po dlhej dobe sme mohli rátať takmer so všetkými hráčmi. Chýbali pre chorobu len P. Kubík a pre pracovné povinnosti Mravec. V prvom polčase sa hralo najmä v strede poľa. Povina si však vypracovala viac z hry. Jednu vyloženú šancu chytil Čáko a jednu tutovku domáci z bezprostrednej blízkosti prestrelili. My sme v prvom dejstve nebezpečne vystrelili len jedenkrát. V druhom polčase bola najskôr hra vyrovnaná. Povina sa postupne viac tlačila do zakončenia. Šance domácich však zlikvidoval Čáko, ktorý sa po strete s hosťujúcim útočníkom zranil a dochytal so sebazaprením. Domáci si čoraz častejšie pýtali pokutový kop, ale nedočkali sa. V poslednej časti zápasu sa Povinčania predsa len dočkali a po dvoch góloch zrejme zaslúžene zvíťazili. My sme pôsobili najmä v útočnej fáze nevýrazne, chýbala nám väčšia vôľa po víťazstve. Z výkonu sme sklamaní. Rozhodcovia zápas vcelku zvládli. Nezdalo sa nám len nepresné prideľovanie kariet, len na jednu stranu. V poslednom jesennom kole privítame doma v derby zápase Rudinu.

Štatistiky zo zápasu:

https://sportnet.sme.sk/futbalnet/z/obfz-kysuc/zapas/565258/

U-19

U-19 FK Polom Raková:MŠK Snežnica 4:3 (1:2)- góly- Duban, Čižmárik, Šmehýl

Do zápasu u vedúceho mužstva sme vstupovali s rešpektom. Hneď v úvode sme však zistili, že so súperom sa dá hrať. Zápas sme dobre uchopili a od začiatku sme diktovali hru. Dostávali sme sa do zakončenia , domáci pôsobili bezradným dojmom. Podarilo sa nám streliť dva góly, dobre sme kombinovali. Pred polčasom domáci strelili kontaktný gól. Aj v druhom polčase sme pokračovali v útočnej snahe a po rohu sa hlavou presadil Šmehýl. Zdalo sa, že dvojgólove vedenie udržíme, Rakovú však na nohy postavil rozhodca Majtán,ktorý odpískal sporný pokutový kop. Naše mužstvo táto situácia vykoľajila a začali sme kopiť chyby. Domáci sa nedokázali presadiť po vypracovaných akciách, len nakopávali lopty, s čím sme sa nevedeli vysporiadať a po našich chybách sme prehrávali. V závere sa nám už nič nepodarilo s výsledkom urobiť. Navyše rozhodca Majtán nám prísne vylúčil Šmehýla po druhej žltej karte , a tak sme nebodovali. Herne sme však určite nesklamali, doplatili sme na slabšiu pätnásť minútovku v druhom polčase a presvedčili sme sa, že futbal dokáže byť krutý. Raková mieri zrejme za postupom,herne však líder zaostal za očakávaním…..

Štatistiky zo zápasu:

https://sportnet.sme.sk/futbalnet/z/obfz-kysuc/zapas/611204/#zostavy

U-13

MŠK Snežnica: FK Lodno

– zápas bol pre preventívnu karanténu viacerých hráčov nášho mužstva z dôvodu výskytu nákazy COVID-19 v ZŠ Snežnica odložený na termín 07.10.2021

U-11

V stredu 22.09.2021 sa na ihrisku v Snežnici odohral ďalší z turnajov súťaže prípravky. Naše mužstvo bolo značne oslabené, pretože nám chýbali všetci štvrtáci, ktorí museli zostať v karanténe. Aj tak sme však predviedli výborné výkony a dokonca sa nám podarilo aj jeden zápas vyhrať.

Výsledky:

MŠK Snežnica: Slovan Rudinská 3:0– góly- Uher 2,Tomáš

MŠK Snežnica; ŠK Kysucký Lieskovec 1:3– gól- Tomáš

MŠK Snežnica:FK Lodno 1:5– gól- Tomáš

Pridaj komentár