muži – MŠK Snežnica: OŠK Rudina 6:1 (2:0)

U-19 MŠK Snežnica: FK Lodno 0:2 (0:0)

U-13 Slovan Nová Bystrica: MŠK Snežnica 12:2 (6:2)

muži

MŠK Snežnica: OŠK Rudina 6:1(2:0), góly- Fritz 4, Mičky, M. Kopas

V rozlúčkovom jesennom zápase sme privítali v derby susedov z Rudiny. Od začiatku sme boli lepším mužstvom, v prvej polhodine však bola nebezpečná aj Rudina, ktorá bola dvakrát blízko gólu. My sme však tiež mali gólové príležitosti. Skóre zápasu otvoril J. Fritz, ktorý do polčasu pridal exportnú strelu a do kabín sme išli s dvojgólovým vedením. Pokiaľ Rudina v prvom polčase ešte hrýzla, v druhom dejstve už sme boli jednoznačne lepší. Hatrick zavŕšil Janko Fritz a ďalšie dva góly pridali M. Kopas a Dominik Mičky, aby skóre symbolicky uzatvoril strelecky veľmi disponovaný Fritz. Viaceré šance sme ešte nedotiahli. Hostia skórovali len z penalty, priznáme sa ale, že sme nezachytili dôvod jej odpískania, rozhodca bol však blízko, tak mu treba veriť. S jeseňou sme sa tak rozlúčili víťazne po výbornom výkone celého mužstva..

Štatistiky zo zápasu:

https://sportnet.sme.sk/futbalnet/z/obfz-kysuc/zapas/565260/

U-19

MŠK Snežnica: FK Lodno 0:2 (0:0)

Hostia od začiatku hrali kombinačne a držali loptu na kopačkách. Prvú šancu sme však mali my,keď strela Čižmárika opečiatkovala bránu hostí. Lodno postupne prevzalo iniciatívu, do polčasu však gól nepadol. Hneď po prestávke sme faulovali v šestnástke a Lodno sa ujalo vedenia z pokutového kopu. Hoci sa veľa hralo v strede poľa, Lodno si postupne vypracovalo veľa gólových šancí. Zakončenie buď bolo nepresné, alebo strely končili na konštrukcii našej brány, alebo si s nimi poradil dobre chytajúci Caltík. Hostia sa napriek množstvu šancí postupne začali obávať o výsledok. My sme pohrozili po hlavičke Čižmárika. Pokoj na kopačky hostí priniesol až gól dve minúty pred koncom zápasu. V samom závere sa dal zbytočne po druhej žltej karte vylúčiť hosťujúci Šamaj, ktorý dostal druhú kartu paradoxne pri jeho striedaní. Zápas bol kvalitný , Lodno si výhru zaslúžilo, naši chlapci v nekompletnom zložení však bojovali až do konca, čo im slúži ku cti.

Štatistiky zo zápasu:

https://sportnet.sme.sk/futbalnet/z/obfz-kysuc/zapas/611206/

U-13

TJ Slovan Nová Bystrica:MŠK Snežnica 12:2 (6:2), góly Snežnice- Baláž 2

Pandémiou sužované mužstvo mladších žiakov sa po dvoch týždňoch ako tak zozbieralo na zápas. Domáci boli fyzicky disponovaní a zaslúžene zvíťazili. Chlapcom a Aďke ďakujeme za bojovnosť,

Štatistiky zo zápasu:

https://sportnet.sme.sk/futbalnet/z/obfz-kysuc/zapas/608561/

Pridaj komentár