pridané 26.10.2015

24.10.2015, U-15,  MŠK Snežnica: FK Slávia Staškov 7:0(1:0)

 

starší žiaci U-15,  MŠK Snežnica : FK Slávia Staškov 7:0(1:0),góly – J. Kmecz 2, Ukrop 2, Lazar, Paperňák, Ćáko

zostava: Čáko, T. Kmecz,  Mravec, Ukropová,J. Kmecz, Paperňák, Lazar,  Čižmárik, Pokrívka, T. Moravec, Minárik(Ukrop, Pav. Labuda,Kopas, L. Moravec)

V poslednom jesennom zápase starším žiakom išlo o veľa. Tabuľka IV. ligy je po šieste miesto veľmi vyrovnaná. Ak sme si chceli udržať jesenné druhé miesto, museli sme so Staškovom vyhrať. Po dlhšom čase opäť vyšlo slniečko, takže sa hralo v ideálnom počasí pred peknou diváckou kulisou. Až v poslednom jesennom zápase boli konečne  k dispozícii všetci hráči, čo nám značne zjednodušilo situáciu. V zápase dostali príležitosť všetci hráči. V prvom polčase splnilo mužstvo taktické pokyny. Loptu sme mali častejšie na kopačkách. Tlačili sme sa aj do zakončenia. Dve nebezpečné strely Jakuba Kmecza ešte za chrbátom hosťujúceho gólmana neskončili, ujala sa až tretia jeho strela. Z pravej strany nebezpečne centroval Pokrívka, gól sme však nestrelili. Najbližšie bol Mravec, ktorý z troch metrov  nezasiahol loptu hlavou. Nevyšiel nám ani nacvičený signál, ku gólu sme však opäť boli blízko. Na druhej strane tutovku hostí z bezprostrednej blízkosti reflexívne vytlačil na brvno senzačným zákrokom Ćáko. V polčase sme naraz vystriedali až troch hráčov a začali sme veľmi dobre, hneď po prestávke sa do vinkla trafil Lazar. Ďalší gól pridal do šibenice Ukrop, ktorý sa potom trafil ešte jeden krát. Druhý gól v zápase strelil aj Jakub Kmecz, ktorý v jesennej časti nastrielal krásnych 25 gólov. Za jesenné skvelé zákroky bol odmenený aj Patrik Ćáko, ktorému tréner umožnil zahrať pokutový kop. Aj on sa tak zapísal na listinu strelcov. Víťazstvo spečatil gól neúnavného Dominika Paperňáka, ktorého postupne všetci pre jeho bojovnosť a dvojité pĺúca volajú Pečovský. Tešili sme sa teda zo zaslúženého víťazstva a tiež zo zaslúženého jesenného druhého miesta v tabuľke.

Pridaj komentár