pridané 2.11.2015

mladší žiaci U-13, MŠK Snežnica: TJ Slovan Skalité 5:1 (2:1)

1.11.2015,mladší žiaci U-13, MŠK Snežnica: TJ Slovan Skalité 5:1(2:1), góly- Kopas 3, Pav. Labuda, Ondrášek

zostava:  Bajánek, T. Minárik,Hruška, Peter Labuda,  Duban, Pavol Labuda, , T. Moravec,  Belanec, Kopas, Tomáš, Ukropová, Ondrášek

V rozlúčkovom jesennom zápase sme vstúpili do zápasu herne veľmi dobre. Hrali sme technicky a dobre sme kombinovali. Paradoxne hostia sa ujali vedenia gólom z priameho kopu z veľkej vzdialenosti. Do polčasu sme strelili našťastie dva góly a keď hneď v úvode 2. polčasu strelil Pavol Labuda tretí gól, ukľudnili sme sa.Hostia hrozili najmä zo štandardných situácii, nevyužili jeden brejk a nepremenili jednu vyloženú šancu z bezprostrednej blízkosti. My  sme nedotiahli tiež niektoré sľubné akcie, ale našťastie sa strelecky zobudil Michal Kopas, ktorý dal hatrick. Tešili sme sa tak zo zaslúženého víťazstva.

Pridaj komentár