pridané 10.11.2015

V sobotu 14.11.2015 od 17.00 hod. bude v kultúrnom dome v Snežnici  Zhromaždenie členov MŠK Snežnica a zároveň slávnostné vyhodnotenie najlepších hráčov Mládežníckeho športového klubu Snežnica za rok 2015

Program rokovania:

1. Oboznámenie so štruktúrou klubu

2. Správa o hospodárení

3. Schválenie rozpočtu na rok 2016

4. Hodnotenie sezóny za jednotlivé mužstvá

5. Diskusia

6. Slávnostné vyhodnotenie ankety o najlepších hráčov v jednotlivých kategóriách

7. Posedenie spojené s občerstvením

Všetkých členov našej športovej mládežníckej rodiny srdečne pozývame. Účasť hráčov od najmenších prípravkárov až po dorastencov je povinná. Srdečne pozývame aj rodičov našich hráčov, ktorým sa takto chceme poďakovať  za nezištnú pomoc počas celého roka. Pozývame tiež našich sponzorov a členov fanklubu. Nemusíte sa obávať. Rokovanie bude vecné a stručné. Príďte sa rozlúčiť so sezónou. Pripravené je pre Vás aj občerstvenie a pre každého aj malé prekvapenie…

Tešíme sa na Vás! Výkonný výbor MŠK Snežnica

Pridaj komentár