pridané dňa 16.11.2015

V sobotu 14.11.2015 sme sa slávnostne rozlúčili so sezónou a kalendárnym rokom 2015.

Na Zhromaždení členov MŠK Snežnica sme zhodnotili výkony mužstiev jednotlivých vekových kategórii. Rozobrali sme hospodárenie klubu, schválili sme rozpočet na rok 2016, ktorý sa bude pohybovať na úrovni 4.000 až 4. 500€.

Potešila nás hojná účasť. Prišli takmer všetci hráči, cestu do kultúrneho domu si našli aj viacerí rodičia a podporovatelia klubu. Obec zastupoval starosta- MVDr.  Milan Hlavatý. Spolu sa nás zišlo presne 57.

Zlatým klincom zhromaždenia bolo vyhodnotenie ankety o najlepších futbalistov MŠK Snežnica za rok 2015. V jednotlivých kategóriách vyberali najlepších tréneri toho, ktorého mužstva. Okrem výkonnosti sa pri hodnotení prihliadalo tiež na dochádzku hráčov na zápasy a tréningy.

Výsledky ankety:

dorast U-19

1. Jakub Majtán

2. Martin Horvát

3. Miroslav Ševčík

starší žiaci U-15

1. Jakub Kmecz

2. Dominik Paperňák

3. Martina Ukropová

mladší žiaci U-13

1.Peter Labuda

2. Leo Moravec

3. Pavol Labuda

Kolektívnu cenu za výborný prístup k tréningu dostali hráči mladšej prípravky, ktorí boli ocenení medailami.

Udeľovala sa tiež špeciálna cena pre skokana roka, ktorou sme ocenili hráča, ktorý za posledný kalendárny rok dosiahol najväčší pokrok. Cenu nakoniec zaslúžene dostal Tobiáš Minárik.

Vrcholom slávnostného vyhodnotenia ankety bola cena pre najlepšieho futbalistu MŠK Snežnica za rok 2015. Cenu získal po zásluhe Jakub Kmecz.

Po vecnom rokovaní nasledovalo posedenie s kvalitným a pestrým občerstvením. Najvytrvalejší si rokovanie predĺžili až do neskorých večerných hodín. Nálada bola výborná. Teší nás, že sme mohli posedieť všetci spolu. Zišli sa aj hráči všetkých našich mužstiev, ktorí tak aspoň jeden krát za rok môžu byť spolu, keďže tréningy a zápasy sú v rôznych termínoch. Všetkým ďakujeme za účasť, ale tiež za svedomitú prácu počas celého roka. Poďakovanie tiež patrí rodičom a našim podporovateľom na čele s obcou Snežnica. Bez Vašej pomoci by sa nám fungovalo ťažšie. Ďakujeme tiež všetkým trénerom(6), ktorí na úkor svojho voľného času počas celého roka trénovali s chlapcami a bez nároku na odmenu sa im príkladne venovali.

Cez zimnú prestávku načerpajte veľa nových síl, dobre si odpočiňte. Stretneme sa v januári 2016 !!!

Pridaj komentár