pridané 19.10.2015

18.10.2015, U-15, TJ Slovan Klokočov: MŠK Snežnica 3:1(0:1), U-13, MŠK Snežnica: ŠK Javorník Makov 1:3(0:0)

starší žiaci U-15, TJ Slovan Klokočov: MŠK Snežnica 3:1(0:1),gól – Lazar

zostava: Čáko, T. Kmecz,  Mravec, Ukropová,J. Kmecz, Paperňák, Lazar,  Pav. Labuda, Pokrívka, Ukrop, Minárik

Nastúpili sme proti fyzicky veľmi zdatnému mužstvu. V prvom polčase sme mali loptu viac na kopačkách, domáci si vyloženú šancu nevypracovali. V druhom dejstve sa nám vedenie nepodarilo udržať. Klokočovu vyšli dve brejkové situácie, po ktorých sme cez odkrýtú ľavú stranu dostali dva góly. Ďalšiemu gólu v našej sieti zabránil Čáko. Za stavu 2:1 pre domácich sa lámal zápas. Po výborne zahratom signále sme trafili konštrukciu domácej brány, prienik Jakuba Kmecza zastavil faulom zo zadu domáci hráč, čo zostalo bez kartového napomínania inak dobre pískajúceho rozhodcu. V úplnom závere sme faulovali v našom pokutovom území a tak mohol najlepší hráč na ihrisku – domáci Brezina streliť svoj tretí gól. Niekto by povedal, že vzhľadom k priebehu zápasu by bola remíza spravodlivá, ale domáci dali do hry viac oduševnenia, preto zaslúžene vyhrali. Naopak viacerí hráči nášho mužstva nepodali optimálny výkon, útočná formácia sa vôbec nepresadila a sklamali aj  ďalší hráči. Pred posledným zápasom máme na čom pracovať. Dôležité je, že stále máme nádej na jesenné druhé miesto. Musíme však poraziť na domácej pôde v rozlúčkovom zápase Staškov.

mladší žiaci U-13, MŠK Snežnica: ŠK Javorník Makov 1:3(0:0), gól- Hruška

zostava:  Šmehýl, T. Minárik,Hruška,A. Čižmárik, , Peter Labuda, L. Moravec, Duban, Pavol Labuda, , T. Moravec,  Belanec, Kopas, Bohušík, Tomáš, Caltík

Mladší žiaci nastúpili proti suverénnemu lídrovi celej súťaže. V prvom polčase sa nám podarilo udržať bezgólový stav, ale Makovčania si vypracovali viaceré šance. Výborne chytajúci Šmehýl sa však v bráne prekonával. Zatiaľ čo prvý polčas herne jednoznačne patril hosťom, v druhom polčase sme si vypracovali šance aj my. Paradoxne hostia dali dva góly, na ktoré sme ešte gólovo dokázali odpovedať. Veľkú šancu nepremenil Kopas. Makov svoje zaslúžené víťazstvo ešte podčiarkol tretím gólom. Hral sa však výborný zápas, ku ktorému sme prispeli aj my. Chlapcom nemôžme nič vytknúť. Na Makov sme však nemali.

083

085

090

094

098

Pridaj komentár