Cez víkend hralo svoj zápas len naše mužstvo mladších žiakov, ktoré nešetrilo rovesníkov z Nesluše

U-13 MŠK Snežnica : FK Nesluša 9:1 (4:1) , góly-Labuda Pav. 3, Labuda Pet. 2, Kopas 2, Čižmárik 2

Zostava: Bajánek, Labuda Pav., Caltík, Ondrášek, Kopas, Šmehyl, Čižmárik, Labuda Pet., Tomáš, Hruška A.

V tomto stretnutí sme sa museli opäť spoľahnúť na pomoc starších žiakov(aj keď vekom ešte stále aj mladších), pretože nám chýbalo viacero hráčov. Napriek veľmi pozmenenej zostave sme od úvodu dominovali a dostávali sme sa do vyložených gólových šancí. I keď sa vyskytlo niekoľko chýb v hre našej obrany, až na jednu sme ich dokázali vyriešiť. Naše góly padali najmä z priamych kopov a to hneď päť, tie ostatné boli po veľmi pekných kombinačných akciách. Chlapcov, ktorí nastúpili musím pochváliť za veľmi zodpovedný a bojovný výkon vo veľmi teplom počasí.

dav

burst

Pridaj komentár