U-15 Tatran Oščadnica: MŠK Snežnica 4:2(2.2)

U-13 Tatran Oščadnica: MŠK Snežnica 1:2(1:1)

U-15 Tatran Oščadnica: MŠK Snežnica 4:2 (2.2),góly- Mravec 2

Do zápasu sme vstúpili výborne a po dvoch akciách najlepšieho strelca Mira Mravca sme viedli 2:0. Herne sme boli lepší, ale postupne sme doplatili na naše hrubé chyby, po ktorých domáci skórovali.  Nemohli sme teda pomýšľať na lepší výsledok, aj keď za hru sa hanbiť nemusíme. Škoda….

 

U-13 Tatran Oščadnica : MŠK Snežnica 1:2 (1:1), góly- Bohušík, Belanec

Zostava: Bajánek, Belanec,Minárik, Ševčík, Labuda Pe., Čižmárik, Caltík, Kopas, Hruška J., Hruška A., Ondrášek, Bohušík, Šmehyl

V tomto zápase sme po dlhšom čase nastúpili v plnej sile. Bolo jasné, že nás čaká ťažký súper ale chlapci boli na to pripravení. Od úvodného hvizdu začalo aj pršať a pršalo čoraz silnejšie čo kvalite zápasu vôbec nepridalo. Ako prvý z gólu sa radovali domáci keď  prekvapili nášho brankára nakopnutou loptou. Viac z hry sme mali však my, vytvárali sme si viac príležitostí na zakončenie, boli sme aktívnejší. Naša aktivita a hlavne vysoké napádanie nám prinieslo vyrovnávajúci gól. V druhom polčase sme pokračovali vo veľmi dobrom výkone, mali sme niekoľko vyložených šancí, ktoré zostali nepremenené. Keď sme si už mysleli, že zápas sa skončí nerozhodne, predral sa Maťo Belanec až pred domácu bránu a skóroval. Toto víťazstvo je veľmi cenné z pohľadu umiestnenia nášho mužstva v tabuľke, preto veľká pochvala.

Pridaj komentár