štvrtok- U-11 MŠK Snežnica: FK Nesluša 3:3

sobota- U-15 ŠK Čierne: MŠK Snežnica 4:1, U-13 ŠK Čierne: MŠK Snežnica 4:3

nedeľa- U-15 Slovan Skalité: MŠK Snežnica 2:4, U-13 Slovan Skalité: MŠK Snežnica2:7, U-19 FK Lodno: MŠK Snežnica 5:3

U-11 MŠK Snežnica: FK Nesluša 3:3– góly-Tomáš 2,ŠevčíkChlapci proti silnému súperovi celý zápas doťahovali a v závere sme boli odmenení ziskom bodu.

 

dav

U-15 ŠK Čierne: MŠK Snežnica 4:1 (1:1), gól- Lazar

Prvý polčas sme ako tak držali so súperom krok. Po polčase sme sa aj vlastnými chybami pripravili o lepší výsledok.

 

U-13 ŠK Čierne: MŠK Snežnica 4:3 (2:3), góly Čižmárik 2, Bohušík

Zostava: Bajánek, Hruška J., Ševčík, Ondrášek, Labuda Pe., Čižmárik, Bohušík, Tomáš

Na toto stretnutie sme cestovali vo veľmi oklieštenej zostave, čo znamenalo, že chlapci hrali bez striedania proti omnoho disponovanejšiemu súperovi. Prvý polčas sme hrali veľmi odvážne a bojovne, i keď sme prehrávali, vždy sme náskok súpera zmazali gólmi Čižmárika a Bohušíka. Dokonca sme sa ujali vedenia tesne pred prestávkou. V druhom polčase sme sa snažili hrať rovnako aktívne a nepúšťať súpera pred našu bránu. S pribúdajúcimi minútami a ubúdajúcimi silami nás domáci čoraz viac zatláčali pred našu bránu a následne sme dvakrát inkasovali. Chlapci, ktorí nastúpili podali veľmi slušný výkon, za ktorý sa určite netreba hanbiť.

 

U-15 Slovan Skalité: MŠK Snežnica 2:4, góly- Ukrop 2, Labuda, Mravec

Hoci sme sa v úvode zápasu ujali vedenia po góle Ukropa, hra ani zďaleka nebola dobrá. Na mužstvo asi doľahla únava po sobotnom zápase v Čiernom. Domáci to využili a ujali sa vedenia. Po dohovore trénera sa naša hra postupne zlepšila a výsledok sme otočili.

P1020268

U-13 Slovan Skalité : MŠK Snežnica 2:7 (1:3), góly- Čižmárik 2, Labuda Pe. 2, Ondrášek 2, Bohušík

Zostava: Bajánek, Hruška J., Ševčík, Ondrášek, Labuda Pe., Čižmárik, Bohušík, Caltík, Minárik, Duban

V tomto stretnutí sme chceli bodovať naplno ale pred zápasom to vyzeralo tak, že budeme mať znovu problémy zo zostavou, ale našťastie pomohli chalani zo starších žiakov. Zápas sme začali najlepšie ako sa dalo, kedy hneď po úvodnej rozohrávke skóroval Čižmárik. Tento okamih akosi našich chlapcov až príliš upokojil a o niekoľko minút sme po hrubej chybe v obrane inkasovali aj my. V nasledujúcich minútach sme sa snažili na súpera niečo vymyslieť ale akosi nám nič nevychádzalo. Až v závere polčasu sa presadili po pekných kombinačných akciách Ondrášek a následne Čižmárik. V druhom polčase našu aktivitu trochu pribrzdil opäť inkasovaný lacný gól ale následne Labuda Peter prudkými strelami dvakrát po sebe skóroval. V Závere ešte upravil konečné skóre Bohušík.

U-19 FK Lodno: MŠK Snežnica 5:3 (3:3), góly – Kopas 2, M. Horvát

V horúcom počasí nám pomohlo, že sme mali k dispozícii až 14 hráčov. Úvod patril nám a po góloch Kopasa sme sa ujali dvojgólového vedenia. Potom sme nepremenili dve tutovky, čo využili domáci na skorigovanie výsledku. Potom sme však opäť šli do vedenia po góle Martina Horváta. Do polčasu však domáci vyrovnali z pokutového kopu. V druhom polčase sme opäť nepremenili dve vyložené šance, následne však veľa šancí mali aj domáci. O body sme prišli v závere zápasu, kedy domáci strelili ešte dva góly. Opäť sa naplno prejavila slabšia kondička väčšiny našich hráčov. So sezónou sme sa rozlúčili prehrou. Ďakujeme za výborné výkony Jakubovi Kopasovi a Maťovi Horvátovi, ktorí po sezóne v tejto vekovej kategórii končia. Boli naozaj oporami mužstva. Poďakovanie tiež patrí aj ostatným chalanom, najmä tým, ktorí pravidelne okrem zápasov chodili aj na tréningy.  Dorastencov po týždňovej prestávke ešte čaká nejaký ten futbálek a tiež koncosezónna opekačka….

 

Pridaj komentár