U-19 MŠK Snežnica: ŠK Javorník Makov 3:6(1:2), góly- Kopas, Kmecz, Mravec

Zostava: Voštenák, Muzika, F. Horvát, Kukučík, Kmecz, Mravec,  Mihálik(Majtán), Ma(Čižmárik), M. Horvát,, Kopas, Beňadik(Ukrop)- tréner. M. Ukrop

V poslednom domácom zápase sme privítali Makov, ktorý bojuje o postup. Hoci sme vedeli, že hra hostí je postavená najmä na individuálnych schopnostiach najlepšieho útočníka súťaže Lukáša Masnicu, nezabránili sme tomu, aby nám tento hráč dal všetkých 6 gólov. Hneď v úvode mal Makov niekoľko šancí, z ktorých sa ujala strela Masnicu. Potom sme sa osmelili aj my a hoci Makovčania stále držali opraty zápasu pevne v rukách, nejaké tie šance sme si vypracovali aj my. Hostia potom zvýšili na 0:2, do polčasu sa nám podarilo korigovať na rozdiel jedného gólu. Makov nám však po zmene strán odskočil na 1:3, tesne pred tým však Kubo Kopas z uhla nepremenil čistú šancu. Potom odkop Kmecza prekvapil brankára hostí a zacítili sme šancu na body. Makovčania začali byť nervózny a vzadu kopili chybu na chybe, v útoku nepremenili niekoľko vyložených šancí, ktoré buď zneškodnil výborne chytajúci Voštenák, alebo šli mimo bránu.Hostia následne v pokutovom území zahrali rukou od tela, situácia však nebola posúdená ako penalta. Napriek tomu sa nám 16 minút pred koncom podarilo vyrovnať po strele Mravca. Z remízy sme sa však tešili necelé dve minúty a Masnica dal jasne najavo, že Makovčania si prišli pre tri body. My sme sa ešte pokúsili o vyrovnanie. Blízko bol Martin Horvát, ktorý však nepremenil svoju tutovku po výborne zahratom signále. V úplnom závere poistil najlepší hráč súťaže dvoma gólmi zaslúžené víťazstvo hostí. V zápase bolo množstvo šancí a mohol sa kľudne skončiť aj 9:12. Bolo sa celých deväťdesiat minút na čo pozerať. V závere mohli kopať penaltu hostia, rozhodca sa však nad nami zľutoval….Najbližšiu nedeľu cestujeme do Lodna.

20170520_135444(1)20170520_142044

Pridaj komentár