V piatkovej dohrávke sme zvíťazili v Dunajove 3:0 a o skóre sme v tabuľke predstihli Klokočov.

Výsledky: 06.05.2022 , muži -Štart Dunajov: MŠK Snežnica 0:3 (0:2), góly- J. Kopas 2 (1 z11m), J. Kmecz

08.05.2022 U-19 Beskyd Svrčinovec: MŠK Snežnica 3:0 (1:0)

U-13 MŠK Snežnica: Slovan Skalité 1:6 (1:3), gól- S. Jakubčík

muži

Štart Dunajov: MŠK Snežnica 0:3 (0:2), góly- J. Kopas 2 (1 z11m), J. Kmecz

V piatkovej dohrávke sme v daždivom počasí na ťažkom teréne od začiatku boli aktívnejší. Po ruke domáceho hráča v pokutovom území sme sa ujali vedenia gólom Jakuba Kopasa. Potom sme viaceré šance nedotiahli do konca. Chýbal nám pokoj v zakončení. Pred polčasom umiestnenou strelou zvýšil na 0:2 Jakub Kmecz. V druhej časti hry sme pokračovali v územnej prevahe. Domáci to skúšali nakopavanými loptami,ktoré bezpečne kryl Palo Kubík. Potom sme sa predsa len nevyhli chybe a domáci sa dostali do vyloženej šance, výborne však zakročil náš gólman. Na druhej strane sa neujala ani padajúca strela P. Smieška, ktorú domáci brankár s námahou vytlačil na brvno, Zaujal tiež náš nájazd troch proti jednému, ktorý Jakub Kopas unáhlene zakončil nevýraznou strelou a potešila nás aj pekná kombinačná akcia, ktorá však tiež gól nepriniesla. Presadil sa až Jakub Kopas, ktorý svojim druhým gólom v zápase rozhodol o našom priebežnom druhom mieste po dvoch tretinách súťaže. V nedeľu sme mali voľno , budúci týždeň cestujeme k lídrovi tabuľky do susednej Poviny.

Štatistiky zo zápasu:

https://sportnet.sme.sk/futbalnet/z/obfz-kysuc/zapas/565265/

U-19

Beskyd Svrčinovec: MŠK Snežnica 3:0 (1:0)

Dorastenci svoj zápas odohrali v nedeľu dopoludnia. Opäť sme sa prezentovali slabou efektivitou v zakončení a keďže sme góly nedali my, dali ich domáci a po pre nás krutom výsledku rozhodli o zaslúženom víťazstve. Druhopolčasové góly boli výsledkom našej nekoncentrovanosti.

Štatistiky zo zápasu:

https://sportnet.sme.sk/futbalnet/z/obfz-kysuc/zapas/611214/

U-13

MŠK Snežnica: Slovan Skalité 1:6 (1:3), gól- S. Jakubčík

V zložitej situácii sa pred zápasom s kvalitným súperom zo Skalitého ocitli naši mladší žiaci. V obci sa konalo prvé sväté prijímanie a z rôznych dôvodov chýbali aj iní hráči. Zápas odohralo až na tri výnimky mužstvo prípravky, čo logicky na súpera nestačilo. Milým prekvapením však bol výkon nášho mužstva, ktoré najmä v prvom polčase so súperom držalo krok. R. Tanuška dvakrát triafal brvno hosťujúcej brány. S výkonom sme spokojní. V nedeľu nás čaká azda najťažší zápas s lídrom súťaže , s Rudinou.

Štatistiky zo zápasu:

https://sportnet.sme.sk/futbalnet/z/obfz-kysuc/zapas/608569/

Pridaj komentár