Cez víkend sme bojovali s mužstvami z čela tabuľky.

muži- Slovan Povina: MŠK Snežnica 3:1 (0:0), gól- Smieško

U-19- Polom Raková: MŠK Snežnica 0:1 (0:1), gól- T. Minárik

U-13- MŠK Snežnica: OŠK Rudina 1:12 (0:7), gól- L. Lipták

muži

Slovan Povina: MŠK Snežnica 3:1 (0:0), gól- Smieško

V Povine sa stretli mužstvá z čela tabuľky. Domáci sú už prakticky postupujúcim mužstvom, my sme sa však nechceli nechať zahanbiť a po dvoch vyrovnaných zápasoch v tejto sezóne(1:2 a 0:2) sme chceli do tretice získať nejaké tie bodíky do tabuľky. Pred zápasom sme mali problémy so zložením zostavy, v ktorej chýbali viacerí stabilní členovia. Hneď v úvode po zranení musel striedať Šmehýl a so sebazaprením po nezavinenom páde a zranení hral prakticky celý zápas Peťo Smieško. Prvý polčas bol vcelku vyrovnaný. Domáci mali miernu prevahu, svoje šance však nedotiahli, alebo zasiahol v pohode chytajúci Kubík. Na druhej strane sa blysol robinzonádou domáci gólman po strele M Kopasa. V úvode druhého polčasu vytvoril rozhodca tlak domácim. Zapískal prísny pokutový kop, ktorý však bravúrne vyrazil Pavol Kubík. Do vedenia sme šli my po krásnej strele P. Smieška, ktorá sa od brvna odrazila do domáceho brankára a od neho do brány. Chlapci bojovali, ale Povine sa podarilo vyrovnať z dvojmetrového ofsaidu. Líder tabuľky v poslednej desaťminútovke pridal ešte dva góly a bodoval tak naplno. V závere vo výbornej pozícii nepremenil svoju šancu Mravec a ešte predtým po presnom centri Bajánka nezakončil lepšie Fritz. Za výkon sa napriek prehre nemusíme hanbiť. To sa však nedá povedať o všetkých, ktorí boli v nedeľu na ihrisku….. Suverénne najlepším hráčom na ihrisku bol nestarnúci Peťo Smieško.

Štatistiky zo zápasu:

https://sportnet.sme.sk/futbalnet/z/obfz-kysuc/zapas/565286/

Foto zo zápasu:

U-19

U-19- Polom Raková: MŠK Snežnica 0:1 (0:1), gól- T. Minárik

Na pôde druhého mužstva tabuľky sme konečne prelomili smolu z predchádzajúcich zápasov. V prvom polčase sme boli herne lepší. Ujali sme sa vedenia po góle T. Minárika. V druhej časti hry domáci pridali. V závere sme sa stiahli do obrany. Od vyrovnania nás zachránil výborne chytajúci Aďo Caltík, ktorý najmä v závere chytil dve tutovky Rakovej a aj v !závaroch” pred našou bránou stál na správnom mieste. Na druhej strane samostatný nájazd nepremenil T. Bajánek, ktorému sa potom nepodarilo premeniť ani druhú šancu. Chlapcov chválime za bojovnosť a koncentráciu na zápas. Pochvalu si zaslúži aj hlavný rozhodca, ktorý musel rozhodovať zápas sám.

Štatistiky zo zápasu:

https://sportnet.sme.sk/futbalnet/z/obfz-kysuc/zapas/611219/

Foto zo zápasu:

U-13

MŠK Snežnica: OŠK Rudina 1:12 (0:7), gól- L. Lipták

V nedeľu sme sa postavili suverénnemu lídrovi súťaže mladších žiakov, ktorý v doterajšom priebehu nestratil ani bod. Podarilo sa nám poskladať zaujímavú zostavu, ale na výborne hrajúcich hostí sme napriek bojovnému výkonu nemali šancu. Veľa striel ešte kryl M. Jakubčík. Za nás sa presadil po dôraze a presnej strele Luky Lipták. Nevadí, ideme ďalej.

Štatistiky zo zápasu:

https://sportnet.sme.sk/futbalnet/z/obfz-kysuc/zapas/608571/

Foto zo zápasu:

U-9,U-7

Mužstvá U 7 a U 9 v piatok 13.05.2022 v prípravnom dvojzápase v Belej zaznamenali dve prehry. Viac sa darilo mladším chlapcom, za ktorých skórovali po 3 krát L. Pokrívka a L. Voštenák. Starší chlapci doplatili na absencie hráčov a na veľmi kvalitného súpera sme nestačili ani herne. Góly za U 9 strieľali 3x D. Tomáš a P.Plevko 2x.

Foto zo zápasu:

Pridaj komentár