Cez víkend zvíťazili len muži,mládežnícke mužstvá nestrelili ani jeden gól….

muži- MŠK Snežnica : OŠK Rudina 1:0 (1:0), gól-Mravec

U-19- FK Lodno : MŠK Snežnica 5:0 (2:0)

U-13- ŠK Kysucký Lieskovec : MŠK Snežnica 9:0 (6:0)

muži

MŠK Snežnica : OŠK Rudina 1:0 (1:0), gól-Mravec

Naše prvé mužstvo privítalo v susedskom derby na domácej ploche Rudinu, ktorej sa v posledných zápasoch nedarilo. Zápas sme nechceli podceniť. Hoci sme neboli kompletní,poskladali sme dobrú zostavu. V bráne sa premiérovo predstavil v tejto sezóne Muzika, keďže naši brankári pre pracovné povinnosti nemohli byť na zápase. Celý zápas sme mali prevahu, nedarilo sa nám však premieňať šance. V prvom polčase dve tutovky zahodil Fritz. Nájazd nepremenil Mravec. Až pred polčasom po presnom centri Fritza hlavou prekonal hosťujúceho gólmana Mravec a zaznamenal tak svoj stý gól v súťažiach. V druhom dejstve šli sami na bránu Kmecz a potom aj Fritz, gól však nepadol. Nepresadil sa ani M., Kopas. Naša obrana fungovala výborne, Majo Muzika tak nemusel predviesť svoje brankárske umenie. Hostia hrali vzadu dobre, vpredu sa im už až tak nedarilo.

Štatistiky zo zápasu:

https://sportnet.sme.sk/futbalnet/z/obfz-kysuc/zapas/565288/

U-19

FK Lodno : MŠK Snežnica 5:0 (2:0)

V piatkovej predohrávke sme proti lídrovi tabuľky hrali zväčša pred našou bránou. V prvom polčase sme ako tak odolávali tlaku domácich. Jednu z mála príležitosti nevyužil Tomáš Bajánek po zaváhaní domáceho gólmana pri rozohrávke. Lodno dalo v prvom polčase dva góly a zaslúžene šlo do vedenia. V prvom polčase sa nešťastne zranil T. Minárik,ktorý musel predčasne striedať a keďže chýbali aj ďalší hráči zo základnej zostavy, domáci pokračovali vo svojom dominantnom výkone a prakticky do ničoho nás nepustili. Chlapci síce bojovali, za čo im patrí vďaka, ale tentokrát sme jednoducho na súpera, ktorý bol lepší vo všetkých herných činnostiach nemali. Lodno sa týmto víťazstvom prakticky kvalifikovalo do vyššej súťaže, k čomu mu gratulujeme.

Štatistiky zo zápasu:

https://sportnet.sme.sk/futbalnet/z/obfz-kysuc/zapas/611221/

Fotky zo zápasu:

U-13

ŠK Kysucký Lieskovec: MŠK Snežnica 9:0 (6:0)

V zápase tabuľkových susedov boli domáci jednoznačne lepší. V kádri mali dvoch rozdielových hráčov, my žiaľ nikoho , kto by nás potiahol. Chlapci pôsobili odovzdane. V druhom polčase sme predsa len aspoň trocha zabojovali, na lepší výsledok to nestačilo. Domáci boli vo všetkých herných činnostiach lepší.

Štatistiky zo zápasu:

https://sportnet.sme.sk/futbalnet/z/obfz-kysuc/zapas/608576/

U-11

V stredu 18.05.2022 odohrala naša prípravka dva zápasy v Rudinskej , s domácim mužstvom a s Lodnom. V jednom sme vyhrali a v druhom sme ťahali za kratší koniec. Napriek absencii viacerých hráčov, ktorí boli cez týždeň v škole v prírode sme podali pekné výkony. Góly za nás strieľali Jakub Frátrik 4x a Matej Lipták.

Pridaj komentár