V posledných kolách sezóny sa nám nedarí v žiadnej kategórii. Doplácame tak najmä v kategórii dospelých, ale aj v doraste na úzke kádre . Viacerí hráči sú zranení, alebo na zápasy nemôžu prísť pre pracovné povinnosti.

Nepomáhajú nám ani časté zmeny hracích dní, ku ktorým sme museli pristúpiť z rôznych dôvodov (požiadavky súperov, Sviatosť Birmovania, kolízie zápasov). Najhoršia je situácia v kategórii dorastu, kde sa trápime s vážnymi zraneniami a v poslednom zápase sme nastúpili len jedenásti, bez možnosti striedania. Káder mužov tiež utrpel, čo sa prejavilo na kvalite hry a už aj na výsledkoch. Muži však stále majú šancu v tabuľke skončiť na druhom mieste, pokiaľ v poslednom zápase sezóny doma s Klokočovom (sobota 18.6.2022 o 16:00 hod. ) zabodujeme naplno. Súťaž však utrpela vylúčením Dunajova a Rudiny zo súťaže. Mladší žiaci v poslednom zápase sezóny predviedli sympatický výkon doma s Novou Bystricou, ale na body to nestačilo. Skončila tiež súťaž prípraviek. Prípravkárov však čaká v sobotu 18.6.2022 od 11.30 hod. domáci turnaj Snežnica cup, na ktorý Vás srdečne pozývame.

Prinášame Vám výsledky zápasov našich mužstiev.

muži

MŠK Snežnica: ŠK Javorník B 0:0

Po celkom dobrom výkone v prvom polčase, kedy sme nepremenili veľa šancí, hostia v druhom polčase pridali a tiež si vypracovali možnosti na skórovanie. Gól sme však nevideli a tak sa zrodila spravodlivá remíza.

Štatistiky zo zápasu:

https://sportnet.sme.sk/futbalnet/z/obfz-kysuc/zapas/565297/

MŠK Snežnica: FK Lodno 0:2 (0:0)

Zápas sa predohrával v piatok 10.06.2022 z dôvodu sviatosti Birmovania, čo ovplyvnilo zloženie nášho mužstva, v ktorom chýbala až štvorica zo základnej zostavy, nemohli nám pomôcť ani dorastenci, ktorí nastupujú v zápasoch mužov, pretože viacerí sú zranení. Z dorastu nastúpil len T. Bajánek. V prvom polčase síce mali hostia viac z hry,naši však dobre fungovali v obrane aj v strede poľa. V druhej časti hostia pridali na dôraze a strelili dva góly. Na druhej strane zaujal zákrok Bestvinu po výborne zahratom priamom kope J. Kopasa. Gól sme tak nestrelili a poprvýkrát v sezóne sme s Lodnom prehrali. Chalanov však chválime za bojovnosť.

Priamy kop Jakuba Kopasa

Štatistiky zo zápasu:

https://sportnet.sme.sk/futbalnet/z/obfz-kysuc/zapas/565300/

U-19

Tatran Oščadnica: MŠK Snežnica 3:2

Štatistika zo zápasu:

https://sportnet.sme.sk/futbalnet/z/obfz-kysuc/zapas/611228/

MŠK Snežnica: Beskyd Svrčinovec 0:3 (0:3)

Štatistiky zo zápasu:

https://sportnet.sme.sk/futbalnet/z/obfz-kysuc/zapas/611229/

U-13

FK Lodno: MŠK Snežnica 11:0

Štatistiky zo zápasu:

https://sportnet.sme.sk/futbalnet/z/obfz-kysuc/zapas/608583/

MŠK Snežnica: Slovan Nová Bystrica 1:5

Štatistiky zo zápasu:

https://sportnet.sme.sk/futbalnet/z/obfz-kysuc/zapas/608589/

Pridaj komentár