29.04.2022 U-19 MŠK Snežnica : Tatran Oščadnica 2:0 (2:0), góly- Maráček, Bajánek

01.05.2022 muži Slovan Klokočov: MŠK Snežnica 0:0

01.05.2022 U-13 Beskyd Svrčinovec : MŠK Snežnica 1:1 (1:0), gól- L. Lipták

muži

Slovan Klokočov: MŠK Snežnica 0:0

V zápase o druhé miesto tabuľky sa hral bojovný a vyrovnaný zápas. Dej sa väčšinou odohrával medzi šestnástkami. V prvom polčase svoju šancu nepremenil Kubo Kopas. Útoky domácich riešila naša obrana. V závere zápasu však cez našu päťku preletela nebezpečná prihrávka, ktorú našťastie domáci útočník nezasiahol. Zrodila sa tak zrejme spravodlivá remíza. V hľadisku sme však vyhrali. Ďakujeme za masívnu podporu nášmu fanklubu, ktorý nám vytvoril domáce prostredie. Domácim ďakujeme za pomoc pri riešení kolízie nášho autobusu. Našťastie všetko dobre dopadlo. Cesta späť bola veselá, spievali všetci:). V piatok dohrávame zápas v Dunajove. V prípade víťazstva sa môžeme posunúť na druhé miesto tabuľky.

Štatistiky zo zápasu:

https://sportnet.sme.sk/futbalnet/z/obfz-kysuc/zapas/565278/

video z výjazdu:

Fanklub MŠK Snežnica na zápase v Klokočove
Cesta zo zápasu v Klokočove
V nedeľu bolo veselo!

U-19

MŠK Snežnica : Tatran Oščadnica 2:0 (2:0), góly- Maráček, Bajánek

V piatkovej predohrávke sme sa pustili do súpera aktívne. Viaceré šance sme však nepremenili. V polovici prvého polčasu sa presadil gólovo Mišo Maráček. Potom hostia po faule v pokutovom území kopali pokutový kop, ktorý krásnym zákrokom zneškodnil Aďo Caltík. Ten zneškodnil aj následnú dorážku, čo bol rozhodujúci moment zápasu. Vzápätí na 2:0 zvýšil Tomáš Bajánek, ktorý aj v ďalšom priebehu zápasu mohol navýšiť naše gólové vedenie.Do konca prvého polčasu sme nepremenili množstvo šancí. Dvakrát sme trafili konštrukciu brány. Blízko ku gólu boli aj M. Pokrívka a T. Minárik. V druhom polčase sme si vypracovali už menej šancí a do konca zápasu sa už skóre nezmenilo. Počas zápasu viacerí hráči podali výborný výkon.

Štatistiky zo zápasu:

https://sportnet.sme.sk/futbalnet/z/obfz-kysuc/zapas/611213/

foto zo zápasu:

U-13

Beskyd Svrčinovec : MŠK Snežnica 1:1 (1:0) – gól- L. Lipták

V medzišestnástkovom zápase nám chýbali viacerí hráči. V prvom polčase domáci využili naše zaváhanie pri rozohrávke a šli do vedenia. Nám sa podarilo vyrovnať v druhej časti zápasu z ojedinelej akcie, a tak si vezieme dôležitý bod z ihriska súpera.

Štatistiky zo zápasu:

https://sportnet.sme.sk/futbalnet/z/obfz-kysuc/zapas/608562/

foto zo zápasu:

Pridaj komentár