24.04.2022, muži MŠK Snežnica: FK Lodno 2:1 (0:1), góly- M. Kopas, J. Kmecz

23.04.2022 dorast U-19 MŠK Snežnica : Slovan Podvysoká 1:1 (0:0), gól- Čižmárik

muži

MŠK Snežnica: FK Lodno 2:1 (0:1), góly- M. Kopas, J. Kmecz

Horší začiatok zápasu sme si nemohli ani predstaviť. Hneď z prvého útoku hostí bola proti nám odpískaná penalta,(jej oprávnenosť necháme na Vašom posúdení po vzhliadnutí videozáznamu zo zápasu) ktorú Ovečka premenil. Hru nášho mužstva tento moment ovplyvnil a preto úvod patril Lodnu. Postupne sme sa však dostali do zápasu aj my. V druhom polčase sme sa začali tlačiť do zakončenia. Trafili sme brvno hosťujúcej brány. Bestvina lovil loptu zo siete po krásnej, umiestnenej strele J. Kopasa z priameho kopu. Potom tyč triafal Fritz. Víťazstvo na našu stranu strhol bezprostredne po striedaní v 68. minúte Jakub Kmecz. Hostia sa snažili o vyrovnanie. Nepremenili dve výborné príležitosti. Po góle volala najmä akcia v závere zápasu, kedy už bol Paľo Kubík prekonaný, avšak na šťastie pre nás lopta skončila vedľa brány. V remízovom zápase sme nakoniec prejavili väčšiu vôľu po víťazstve a pred početnou diváckou kulisou sme zvládli aj druhý domáci zápas.

štatistika zo zápasu:

https://sportnet.sme.sk/futbalnet/z/obfz-kysuc/zapas/565272/

video zo zápasu: (v priebehu týždňa bude doplnený záznam celého stretnutia)

https://sportnet.sme.sk/futbalnet/z/obfz-kysuc/zapas/565272/videozaznam/

foto zo zápasu:

U-19

MŠK Snežnica : Slovan Podvysoká 1:1 (0:0), gól- Čižmárik

Naši mládežníci odohrali opäť veľmi smolný zápas, v ktorom nepremenili množstvo šancí. Krásnym gólom Adama Čižmárika sme išli v 89. minúte do vedenia, avšak na mizernú efektivitu v premieňaní šancí sme doplatili v poslednej minúte zápasu, kedy hostia z ojedinelej akcie vyrovnali na konečných 1:1.

Štatistiky zo zápasu:

https://sportnet.sme.sk/futbalnet/z/obfz-kysuc/zapas/611209/

Pridaj komentár