MŠK Snežnica :ŠK Javorník Makov B 5:0 (2:0), góly- J. Kopas 2, M. Kopas(11m) J.Fritz, L. Moravec

Domáci proti rezerve Makova hrali dobre. Po úvodnom oťukávaní sme sa začali čoraz viac tlkačiť pred bránu hostí. Niekoľko sľubných akcií však gól neprinieslo. Gólovo sme sa presadili až v 21. minúte kedy zakončoval Jakub Kopas.Už o 10 minút stiahol nášho hráča v pokutovom území hosťujúci hráč a na 2:0 zvyšoval z pokutového kopu Maťo Kopas. V prvom polčase sme ešte jedenkrát triafali tyč. Hostia našu bránu ohrozili len jedenkrát. V úvode druhého polčasu sa presadil náš najlepší strelec Ján Fritz, ktorý dorážal strelu Mravca za chrbát hosťujúceho gólmana. Na 4:0 zvýšil v 55. minúte najkrajším gólom pätičkou Jakub Kopas. Na konečných 5:0 potom upravil premiérovým gólom Leo Moravec. Aj v druhom polčase sme jedenkrát triafali tyč brány hostí. Viaceré akcie sme však už nedotiahli a tak sme v slušnom zápase získali prvé jarné body.

Štatistiky zápasu:

https://sportnet.sme.sk/futbalnet/z/obfz-kysuc/zapas/565269/

video zo zápasu:

https://sportnet.sme.sk/futbalnet/z/obfz-kysuc/zapas/565269/videozaznam/

foto zo zápasu:

…P.Smieško podal výborný výkon

Pridaj komentár