09.09.2017 U-19 Kysučan Ochodnica: MŠK Snežnica 2:7 (1:3)

10.09.2017 U-15 Kysučan Korňa: MŠK Snežnica 4:1(1:1)

U-19 Kysučan Ochodnica: MŠK Snežnica 2:7 (1:3), góly- Záň 3, Mravec 2, Kmecz 2

Zostava: Voštenák, Čižmárik, Horvát, D. Paperňák, Ma, Klučiarik, Záň, Mravec, P. Paperňák, Ukrop, Kmecz

 

Zápas začal s oneskorením pre neskorý príchod rozhodcu. Po úvodnom oťukávaní sme postupne prebrali iniciatívu. Aktívný bol najmä Záň, postupne sa pridali  Mravec a Paperňák. Výsledkom boli dva góly Mravca. Potom sme na chvíľu po našej chybe dovolili aktivitu aj domácim, ktorí znížili. Do polčasu však Záň zvýšil na rozdiel dvoch gólov. V druhom polčase sme čoraz viac útočili, aktívny bol Kmecz a loptu často vyvážali Paperňákovci, ktorí sa ukázali ako veľké posily. Veľa šancí sme však nepremenili. Až postupne sme to zlomili. Odskočili sme na 1:5, potom sa domácim podarilo znížiť. Záverečné góly sme však opäť dali my. Slávo Záň ako kapitán ozdobil svoj výkon hatrickom. Pochváliť však treba celé mužstvo, ktoré príkladne bojovalo. Śkoda, že sme nemohli striedať. Chýbajúci hráči (až na jednu výnimku) však tentoraz mali objektívne dôvody absencie. V sobotu cestujeme do Korne, ktorá si hladko 5:0 poradila v Rudine.

U-15 Kysučan Korňa: MŠK Snežnica 4:1 (1:1), gól- Śmehyl (11m)

Zostava: Bajánek, T. Moravec, L. Moravec, J. Hruška, Śmehyl, Ondrášek, Kopas, Ćižmárik, Belanec, Caltík ( A. Hruška),Pet. Labuda

Domáce mužstvo bolo v úvode lepšie, my sme však rýchlo zareagovali a hru sme vyrovnali. Korňa  po faule Bajánka nepremenila pokutový kop. Rovnakú výhodu sme potom mali aj my. So situáciou dobre naložil Marek Šmehyl a šli sme do vedenia. Vedenie sa nám však žiaľ nepodarilo udržať a do kabín sa šlo za nerozhodného stavu. Druhý polčas sme v úvode ešte stačili na súpera. Domáci potom postupne ovládli hru. My sme odchádzali fyzicky. Korňa šla následne do vedenia a v závere ešte pridala dva góly. My sme pohrozili brejkovými situáciami, ktoré sme však nedotiahli do úspešného konca. Víťazstvo domácich je najmä za výkon v druhom polčase zaslúžené. Naše novo zložené mladé  mužstvo, ktoré okrem 6-tich hráčov, ktorí skončili z dôvodu veku pred sezónou opustili ešte Labuda, Ukropová a  Minárik však ukázalo potenciál, na ktorom sa dá stavať.

IMG-b58033fea5cf3e2c88d9986b2fa42981-V

Pridaj komentár