u-15, MŠK Snežnica:Kysučan Ochodnica 6:1(2:1),u-13, MŠK Snežnica:Tatran Turzovka 6:3

Po prvýkrát v tejto sezóne bodovali naplno v jednom kole starší aj mladší žiaci.Pre starších žiakov je to prvá výhra v sezóne. Mladší žiaci sa po sérii víťazstiev prepracovali na čelo tabuľky.

u-15, MŠK Snežnica:Kysučan Ochodnica 6:1(2:1), góly-Horvát 3,Paperňák 2,Lazar,

zostava: Prášek,Kukučík, M.Čižmárik, Ukropová, Jančula(Labuda P.),Horvát, Paperňák,Mravec(T. Moravec),Kmecz, Muzika, Lazar, tréner P. Smieško

V prvom polčase bola hra vcelku vyrovnaná, mali sme však miernu prevahu,ktorú zúročil vedúcim gólom Lazar. Hostia hneď odpovedali. Naše akcie ťahali najmä Kmecz a Muzika, ktorý nepremenil najmenej dve tutovky. Pred polčasom nás do vedenia vrátil Paperňák, Prášek do polčasu podržal mužstvo výborným zákrokom. Druhý polčas sme už herne suverénne dominovali. Obrana hrala výborne a k výbornému výkonu sa rozohrala najmä záloha. Najmä Matúš Lazar výborne kombinoval. Strelecky sa opäť presadil Paperňák a hatrick zaznamenal Horvát. Chlapci tak konečne dosiahli vytúžené víťazstvo.

u-13, MŠK Snežnica:Tatran Turzovka 6:3(3:1),góly: Mravec 2, Kopas 2, Ćižmárik, Beňadik, zostava: Bajánek, Šmehýl, L. Moravec, Jančula, Pet. Labuda,T. Minárik, Mravec,  Pav. Labuda, Beňadik, Kopas, A.Ćižmárik, Duban, tréner P.Smieško,asistenti P.Labuda,Ś. Labuda

 

Naše mladé pušky boli od začiatku zápasu herne na tom lepšie, paradoxne sa však vedenia ujali hostia. Odpoveď nenechala na seba dlho čakať a Mravec zatočil loptu do vinkla. Do polčasu ešte skórovali Ćižmárik a Beňadik. Hneď v úvode druhého polčasu lobom zvyšoval Kopas. Potom sa presadili aj hostia. Opraty zápasu sme však držali pevne v rukách a svoje druhé góly v zápase strelili Mravec a Kopas. Zápas sme dotiahli do víťazného konca. Dosiahli sme tak tretie víťazstvo v rade, čo znamená, že sme sa dostali do čela tabuľky. V súťaži mladších žiakov však naďalej platí, že prednosť má herná prax mladých hráčov pred výsledkami. Aj v tomto zápase nastúpil len jeden hráč z ročníka 2002, pričom za mladších žiakov môže hrať až 5 hráčov tohto ročníka. Tí však zarezávajú v staršej kategórii. Každopádne chlapcom gratulujeme k doterajším výkonom.

V nasledujúcom týždni budú mať tak starší ako aj mladší žiaci  a prípravka tréning len v stredu od 17.00hod., pretože v piatok je ihrisko obsadené.

V piatok o 16.00 hod. starší žiaci doma odohrajú dohrávku 1. kola s Vysokou nad Kysucou. V sobotu potom o 13 oo hod. mladší žiaci odohrajú majstrovský zápas na ihrisku Slovana Podvysoká. Hodový týždeň ukončia v nedeľu o 10.00 majstrovským zápasom starší žiaci v Rudine.

Pridaj komentár