Náš klub v spolupráci so SFZ a MŠK Žilina organizuje návštevu reprezentačného futbalového zápasu  Slovensko -Malta. doplnené 5.9.2014

Zápas sa hrá na štadióne MŠK Źilina vo štvrtok 4.9.2014 o 18.20 hod.

Vstupenky na zápas sú zabezpečené, takže účastníci výjazdu na zápas si hradia len cestu. Odchádzame spoločne zo Snežnice autobusom o 17.00 hod. Stretnutie na námestí v Snežnici je o 16.45 hod. Zo zápasu sa odchádza autobusom zo Žiliny o 20.30 hod. Okrem hráčov  MŠK Snežnica sa môžu zápasu zúčastniť aj rodičia, resp. členovia nášho fanklubu.

Štvrtkový tréning starších žiakov je z dôvodu zápasu zrušený. Nahlasovať záujem o lístky na zápas Slovensko-Malta  je možné záväzne dnes počas tréningu mladších žiakov od 17.30 na ihrisku v Snežnici. Kto nemôže, môžte si lístky objednať na msksneznica@gmail.com. Treba uviesť počet lístkov a mená a priezviská. Lístky Vám budú odovzdané pri odchode zo Snežnice. Pozor ! Počet lístkov je limitovaný , prednosť majú hráči MŠK Snežnica!

DOPLNENÉ 5.9.2014!

Po lístkoch sa nakoniec len tak zaprášilo. Chlapci mali veľký záujem vidieť našich reprezentantov na živo. Najmä tí najmladší futbal na takejto úrovni nevideli, takže bol to pre nich veľký zážitok. Počasie bolo ideálne, hra našej reprezentácie už až taká ideálne nebola, ale to chalanom až tak nevadilo.   Nakoniec sme vyhrali 1:0. Chlapcom sa na žilinskom štadióne páčilo a určite sa naň radi vrátia, napríklad na zápasy MŠK Žilina, pretože tento klub má v našej obci veľmi veľa aktívnych fanúšikov. Poďakovanie za bezproblémový priebeh akcie patrí trénerom, ktorí sa o chlapcov postarali, Jánovi Ukropovi ml. ďakujeme za zabezpečenie lístkov na zápas.

MALTA MšK 1
Na štadióne sme stretli aj starostu Snežnice p. Jána Pokrivku

 

MšK NA mALTE 2
V našom sektore sa aj povzbudzovalo

Pridaj komentár